Wpis z mikrobloga

Zmarnowałaś swoje cebuliony suko i to nie jest nasz problem. Totalne buractwo, cebulactwo i sowietyzm.


@MagnitudeZero: Ale jesteś tępy. Tak #!$%@?, sowietyzm, bo taki Ryanair to sam Stalin zakładał pewnie. Halo, Polskibus działa na zasadach tanich linii lotniczych. Dlatego nie ma tutaj elastyczności. PRzypomnę też, buraku, że to nie jest polska firma, co nie przeszkadza ci pluć na "polactwo". Co za #!$%@? robak.
  • Odpowiedz
Ponad 3 lata pracowalam na obsludze klienta, m. in. w branzy turystycznej. To jest #!$%@? jakis dramat, bez wzgledu na plec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bezsensowne zale, BO JA SIE POMYLILEM/POMYLILAM!!!!!!! To przeciez to samo, czy lecisz z Londynu do Berlina czy z Berlina do Londynu. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@fryne_: a ja miałem jako klient lepiej, pośrednik zamienił mi lotnisko wylotu
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: Sensu nie mają? Są po to, żeby każdy miał miejsce siedzące, a nie jak w PKSie, którym jeździsz do siebie na wieś, w którym pół autobusu stoi, mimo że nie wolno (tak wiem, przepisy ludzkie, a nie pisane xD).

Poza tym #!$%@? z biletem jest ubezpieczenie na przejazd, jakby doszło do wypadku, to pierwszy, jak typowa stuleja, robiłbyś aferę, że pozwolono jej jechać bez ważnego biletu i musi sama
  • Odpowiedz
@fryne_: Nie, po prostu uwazam ze pb moglo z tego wyjsc z twarza i byc bardziej po stronie klienta niz durnych przepisow. Babka chciala kupic/wymienic bilet, nie chciala specjalnego traktowania tylko chciala skorzystac z uslugi jak kazdy inny pasazer a zostala zostawiona na lodzie przez durne przepisy.
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Boże to brzmi prawie jak akcja mojej debilnej szefowej... Pomylila polskibus z innym przewoznikiem i jeszcze miała czelność go obrażać i grozić, ze dlaczego on jej nie chce zabrać... Szkoda szczempić ryja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hank_Stinson: 1. Kierowca nie sprzedaje biletow. NIE MA TAKIEJ FIZYCZNEJ MOZLIWOSCI.

2. Pasazer bez biletu nie ma ubezpieczenia - nie ma prawa do przejazdu. Ciekawe, do kogo kierowalaby roszczenia w momencie wypadku...?

3. Trudno, pomylka, zdarza sie. To byla jej wina. Dorosly czlowiek orientuje sie, kiedy ma nastepny transport i w zaleznosci od czasu oczekiwania przy -15^C udaje sie do hotelu albo do poczekalni.

A dorosle dziecko szuka winy wszedzie
  • Odpowiedz
tak jest dokladnie z polskimi prawakami :-)


@sprewell: Ta zła prawica. Na pewno hakerzy Kaczyńskiego się włamali jej i przestawili cel z miejscem wyjazdu.
  • Odpowiedz
A ja myślę, że tak samo jak te Panie przesadzają, tak i ta fala hejtu tutaj jest zdecydowanie przesadzona (Niektóre wyzwiska sugerują jakby Pani popełniła znaczne przestępstwo). Trochę dobrej woli z każdej strony i świat byłby spokojniejszym miejscem. Polecam ten styl życia.
  • Odpowiedz