Wpis z mikrobloga

@sylwke3100: W jej wypowiedzi jest fragment "Nie moglam wymienic biletu, kupic nowego u kierowcy ani w internecie ani skorzystac z kasy biletowej bo ta byla zamknieta" chciala ale nie mogla. Dlaczego nie wiadomo ale oczerniac latwo a sprobowac zrozumiec juz trudniej.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: W jej wypowiedzi jest fragment "Nie moglam wymienic biletu, kupic nowego u kierowcy ani w internecie ani skorzystac z kasy biletowej bo ta byla zamknieta" chciala ale nie mogla. Dlaczego nie wiadomo ale oczerniac latwo a sprobowac zrozumiec juz trudniej.


@Hank_Stinson: Co nagle jej internet zamknęli? Zwyczajnie kłamie. Zrobiła błąd to powinna umieć go przyswoić do swojej wiadomości jak dorosły człowiek i kupić bilet na następną relacje
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Strona mogla nie dzialac co sie zdarza dosyc czesto. Pomyslales o tym?


@Hank_Stinson: Ale to nie ma znaczenia. Twoje argumenty są niczym brak odliczonej gotówki przy kupinie biletów do KM i pretensje do kierowcy że nie chce sprzedać mimo iż to ty powinieneś mieć przed wejściem do pojazdu je. Poza tym twój argument można wprost nazwać typowym gdybaniem...
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: zakładając że chce przejechać tylko jeden przystanek? Chyba oczywiste że w innym wypadku jej bóldup jest nieuzasadniony i niech płaci za grzechy. Napisałem o przyzwoitości i dobrych chęciach, a jeżeli nie ma przeciwskazań, czasami można nagiąc zasady dla tych powyższych. Nie znam sytuacji więc nie wyrokuje. Zakładając że owa pani chciała przejechać tylko jeden przystanek, były wolne miejsca, miała bilet na tą samą trasę, tylko w odwrotne kierunki, wykluczając
  • Odpowiedz
Kupiła bilet przez pomyłkę w złą stronę co jest głupotą w #!$%@? ale jak kierowca miał wolne miejsca to mógł sie zlitować. Albo zadzwonić do centrali i zapytać co zrobić. A tak wyszedł na #biurokracja w #!$%@?


@kamien23: ja bym nawet nie dzwonił, bankowo jakaś strata premi albo i #!$%@? z roboty. Ona nie miała biletu. To wszystko, nie miała też ubezpieczenia na ten autobus więc kto by
  • Odpowiedz
@PuDZ: > Nie mogłam wymienić biletu, kupić nowego u kierowcy ani w internecie, ani skorzystać z kasy biletowej, bo ta była zamknięta.

Zaraz, zaraz. Przecież w PB na stronie można zmieniać rezerwację z ewentualną dopłatą. Cóż to za #!$%@?. xD
  • Odpowiedz
Nie mogłam wymienić biletu, kupić nowego u kierowcy ani w internecie, ani skorzystać z kasy biletowej, bo ta była zamknięta.

Zaraz, zaraz. Przecież w PB na stronie można zmieniać rezerwację z ewentualną dopłatą. Cóż to za #!$%@?. xD


@kieruneks: pewnie nie używa smartfona, albo oszczędziła też na pakiecie internetu xD
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: ta wojna plci nigdy sie nie skonczy dopki kobiety nie zaczna rozumiec tego ze sa manipulowane przez liberalne srodowiska, oni dobrze wiedza jak naciskac ich przyciski i nakierowywac je na swoje cele - prawda jest taka ze lewactwo je dyma i nigdy nie spelni ich postulatow gdy dojdzie do wladzy (patrz PO)
  • Odpowiedz