Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: @marsellus: To nie kobiety, to sa ludzie.

Ponad 3 lata pracowalam na obsludze klienta, m. in. w branzy turystycznej. To jest k---a jakis dramat, bez wzgledu na plec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bezsensowne zale, BO JA SIE POMYLILEM/POMYLILAM!!!!!!! To przeciez to samo, czy lecisz z Londynu do Berlina czy
  • Odpowiedz
@fryne_: mnie kiedys gosc przed lotem do Warszawy zza granicy zapytal czy bedziemy leciec nad Katowicami. Mowie, ze tak. A on ze mieszka w Katowicach, to bysmy sie na chwile zatrzymali i on by wysiadl. Serio, samolotem?
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: czyli pomyliła się i kupiła bilet zamiast np. do Warszawy to do Łodzi? To tak się ludziom czasem w pale miesza że zapominają gdzie mieszkają?!
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: to TA Klaudia Jachira? XDD
https://www.facebook.com/JachiraKlaudia/photos/a.1647364212169144.1073741831.1647169622188603/1839321122973451/?type=3&theater

A to Polska właśnie...

Przyzwyczaiłam się już do tego, że moje częste wyjazdy do Warszawy w obronie demokracji, wiążą się z wstawaniem o 4 -5 rano, zarwaniem dwóch nocy, tachaniem wielkiej walizki z lalką po stolicy oraz powrotem nocnym autobusem. Staram się też, by te wyjazdy były jak najtańsze, więc często wybieram Polskiego Busa (PolskiBus.com.) Ale to co mi się przydarzyło podczas ostatniego powrotu do Wrocławia, nie spotkało mnie jeszcze nigdy...11 stycznia, w trakcie wsiadania do ostatniego autobusu o godzinie 23.00, okazało się, że kupiłam bilet zamiast z Warszawy do Wrocławia, to z Wrocławia do Warszawy. Po prostu zmęczenie i chwila nieuwagi. Nie mogłam wymienić biletu, kupić nowego u kierowcy ani w internecie, ani skorzystać z kasy biletowej, bo ta była zamknięta. Autobus był prawie pusty, w środku nie było więcej niż 20 osób. Jednak kierowca nie zgodził się, żebym wsiadła i bez słowa zawahania, zrozumienia zostawił mnie samą w środku nocy na dworcu przy temperaturze -14 stopni.Następny najbliższy autobus był o 6 rano, czyli za 7 godzin.

Co to za przepisy, które pozwalają zostawić samą kobietę na mrozie w środku nocy, podczas gdy Polski Bus odjeżdza w połowie pusty? Przecież ja miałam bilet, wprawdzie w drugą stronę, ale to nie jest tak, że chciałam jechać na gapę. To zwykła znieczulica kierowcy
PuDZ - @gumpa_bobi: to TA Klaudia Jachira? XDD 
https://www.facebook.com/JachiraKlau...
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: mimo jej głupoty, jeżeli miejsca były, to mógł ją zabrać i ewentualnie sprzedać bilet (jeśli tak może), albo coś innego wymyślić. W końcu noc i mróz jednak.
  • Odpowiedz
wam nigdy nie zdarzyło się zrobić pomyłki?
hurr durr. zdarzyło.

na Polski Bus pomyliłam dni. Kierowca nie chciał mnie wpuścić i doradził żebym szybko kupiła bilet przez neta w komórce, a on ZACZEKA.
busem pojechałam a stratna byłam chyba 1 zł za rezygnację z biletu na następny dzień.
  • Odpowiedz