Wpis z mikrobloga

@Kosedek: bedziesz tęsknić za pediatrą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lekarze dla dorosłych mają w dupie wszystko, kolejki w ch@j, śmierdzące moherki itp
  • Odpowiedz
@Kosedek: To uczucie gdy w wieku 16 lat trafiasz do szpitala na badania i biorą cię na oddział dla dorosłych, bo z gówniakami nie będziesz siedział, a i tak wygladasz na dużo starszego, że janusze nie chcą wierzyć, ze masz 16 lat :D
  • Odpowiedz
@Kosedek: ja tam tęsknie mocno za moją pediatrą i całą przychodnią, wszyscy mili, praktycznie zero kolejek, a w poczekalni nikt do Ciebie nie gadał bo mamuśki zajęte gówniakami, dzisiaj byłam w normalnej przychodni i już ktoś do mnie gurwa zaczął nawijać jakby mnie to cokolwiek obchodziło
  • Odpowiedz
  • 0
@FireDash: mam wykupione ubezpieczenie ambulatoryjne z nieodpłatnym dostępem do specjalistów, jako ze jestem niepełnoletni to przyjmie mnie tylko pediatra lub specjalista "dziecięcy" np. chirurg dziecięcy - zabawna sytuacja, niedawno pielęgniarka odnowiła mi wyciągania szwów i musiałem udać sie na chirurgię dziecięca 50km dalej, a na miejscu z uśmiechem na ustach zrobiła mi to miejscowa pielęgniarka.
  • Odpowiedz
  • 0
@aRonja: nie mam problemów z rozmowa z ludźmi, ale pewnie zagadał Cie jakiś dziadek, albo moher zaczął narzekać na swoje korzonki, to wtedy gorzej
  • Odpowiedz
@Kosedek: to rzadko jest rozmowa, raczej historia choroby i narzekanie na kolejki/czasy/recepcjonistki etc.W dodatku Ci lekarze tacy zmęczeni życiem, w sumie im się nie dziwię jak oni codziennie tego muszą słuchać.
  • Odpowiedz
@Kosedek: ciesz się póki możesz - dzieciak nie wpierdzieli Ci się bezczelnie w kolejce lub nie będzie marudzić, że czeka w kolejce o 4:50 a Ty chamie masz numerek przed nim i wchodzisz pierwszy
  • Odpowiedz
@Kosedek: już na 6 miesięcy przed 18tymi urodzinami możesz przenieść swoją kartę do przychodni dla dorosłych. Znaczy musi to wykonać rodzic formalnie, ale nie wiąże się to z żadnymi dokumentami, więc jak pracownicy recepcji nie zrobią problemu to możesz przenieść osobiście.
  • Odpowiedz
  • 0
@eloar: ja wiem, tylko jesli chciałem to zrobić prywatnie to nikt inny poza pediatra mnie nie przyjmie - a pediatrów jest po prostu mniej i musiałem jechać na drugi koniec miasta, tyle
  • Odpowiedz