Wpis z mikrobloga

@kicjow:

jest jakiś ranking znalezisk wyświetlonych najwięcej?


Niestety nie. Mierzymy to przy bieżących znaleziskach, ale rankingu z całej historii serwisu nie mam - jeżeli taka informacja jest nam potrzebna, wyciągamy dane z bazy ;-)

to jest na 1. miejscu?


Tak, to ma najwięcej. Z tego co pamiętam, na drugim miejscu jest znalezisko z wynikiem ok 600 000 wyświetleń (ale musiałabym to potwierdzić, bo możliwe, że coś się zmieniło).
można napisać prosty skrypt w JS, żeby po przekroczeniu 999 tys zmieniać końcówkę tys na mln


@fuser: I powiedz mi jeszcze, że jesteś programistą i myślisz o zmianie pracy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaczynam wierzyć, że programiści w Poznaniu jak mamuty - wyginęli ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@a__s: Poznań to jest dziura finansowa dla programistów. Stawki są tragicznie małe jak na takie miasto.

Teraz już chyba nawet Zielona Góra ma lepsze stawki, bo tam jest Cinkciarz. Nie mówiąc o porównywalnym wielkością Wrocławiu.

To tak slowem wyjaśnienia ich braku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, to ma najwięcej. Z tego co pamiętam, na drugim miejscu jest znalezisko z wynikiem ok 600 000 wyświetleń (ale musiałabym to potwierdzić, bo możliwe, że coś się zmieniło).


@a__s: na szybko sprawdziłem jedne z popularniejszych - opieram to z własnych obserwacji:

AMA z Krulem - 11341 wykopali, 323.2 tys. wyświetleń

Polska Mistrzem Świata - 12905 wykopali, 74.4 tys. wyświetleń

Andrzej Duda Prezydentem - 6429 wykopali , 77.8 tys. wyświetleń

Trump
A sprawdź to


@a__s: co ciekawe, 233 wykopy tylko

ktoś wrzucił link na jakieś rosyjskie forum

link na jakieś rosyjskie forum

rosyjskie forum

ROSYJSKIE


ILE WAM PUTIN PŁACI ZA PROMOCJE?!

@wigr: przy około 3k wykopów to ładny wynik.

Przy okazji - Banhammer - 3k wykopów, 149.6 tys. wyświetleń
@rineo: Przestaję się dziwić opiniom, że bordo są tu opłaceni i zaczynam się zastanawiać, czy niektórzy z nas nie są po prostu naiwni, publikując takie treści tutaj, a nie np. na jakimś blogu.
@rineo: Albo jakbyś to zrobił w postaci filmu na YT, może nawet byłoby więcej wyświetleń, ludzie lubią oglądać YT. Za 2 miliony wyświetleń na polskim YT ile by wpadło, kilka stów chyba, tak?