Wpis z mikrobloga

@WielkiZderzaczHadronow:
Gość absolutnie nie ma racji.
jest dokładnie odwrotnie.

O ile UZNANIE Solgazu przez wykop było zdecydowanie przeceniane. Było pokazywane jako osiągnięcie marketingu social media itp itd - gdy w istocie było to po prostu wspólne śmieszkowanie bordo i biela(a nie faktyczne tworzenie świadomości marki) bez większego wpływu na szeroki rynek...
O tyle AFERA momentalnie trafiła na szereg serwisów i odbiła się znacznie, znacznie szerszym echem, docierając do zwykłych Januszów i
@graf_zero: ależ ja wiem, że ten internetowy bożek nie ma racji - broni kolegi z branżuni. Z resztą trzeba zacząć od tego, że raczej większość użytkowników tutaj to ludzie dorośli, część ma spore pieniądze, a ludzie dorośli kilka, jeśli nie kilkanaście razy w życiu, podejmują decyzję o remoncie i urządzaniu kuchni. Ja takiej płyty nie kupię nigdy, nigdy w życiu nikomu nie powiem, żeby ją kupił, a nawet odradzę taki wybór
@urs6: nawet jeśli ałtorytet ma racje i są tu 12-letnie piwniczaki, to te 12-letnie piwniczaki za 6 lat będą programistami, a za 7 będą urządzać swoje pierwsze mieszkania. Po prostu pisze bzdury, by ratować twarz kolegi.

Edit: a może nie tylko kolegi, tylko całej branżuni, która musi mieć łatkę nieomylnych bo się zlecenia i oferty reklamowe pokończą :D
@WielkiZderzaczHadronow: Ja bym się zapytał red.nacza. czy robienie reklamy PS4 Pro na całym serwisie i blokowa dostępu do treści, bo płacą uwłacza jego godności czy biznes to biznes i w sumie to dziennikarstwo gówno warte, jak można zarobić xD

Ja pierniczę, redaktorzy, a w szczególności naczelni polskich gunwoWEB-ów technologicznych mają chyba jakąś zmowę, że będą pośmiewiskiem dziennikarstwa xD
A Antyweb to już w szczególności. Nawet plagiatów się nie wstydzą publikować.
docierając do zwykłych Januszów i Bożen co płyty wybierają w sklepie.


@graf_zero: tylko Solgaz nie wystawia sprzętu w sklepach…

Ja pierniczę, redaktorzy, a w szczególności naczelni polskich gunwoWEB-ów technologicznych mają chyba jakąś zmowę, że będą pośmiewiskiem dziennikarstwa xD

A Antyweb to już w szczególności. Nawet plagiatów się nie wstydzą publikować.


@XsomX: no ja u siebie zablokowałem z 2 lata temu całkiem domenę antyweb.pl i spidersweb.pl, bo nagłówki przyciągające mieli, ale
Nie rozumiem tych komentarzy, a raczej ludzi którzy piszą że "wykopki nic nie znaczą bo to przegrywy i gimbaza i jest ich mało". G prawda, wykop ma sporo użytkowników, solgaz chyba nigdzie się tak nie reklamował jak tutaj.
@WielkiZderzaczHadronow: to cale towarzystwo śmieje się z wykopu. Na każdym evencie, na którym się pojawię jest: "hehe wykopki to tam", "hehe tylko nie na wykop xD". #!$%@? przegrywy #!$%@? z branżuni, zarabiające po 2000zł dojeżdżające do roboty tramwajem xD #!$%@? jak kisnę z tego towarzystwa. Ostatnio dowiedziałem się więcej o tych specjalistach, maketingowcach z social media i kawoszach promujących blogi xD Wynajmowane mieszkanka w Wawce, nie ma co do garnka włożyć