Wpis z mikrobloga

Bronił go nie będę bo beka z tych nicków w stylu: Jacob_White / KubaB / JakubSnow XD
Tak wygląda marketing większości firm ale umieją się chociaż ukryć xD
Ale jeszcze niedawno loda robiliście za te kubki xD a teraz nóż w plecy wbijacie
Tyle nam po was mirki zostaje. Większość z was to niestety cebule.
Jesteście mili tylko jak coś otrzymacie w zamian. Nie sprawia wam frajdy dawanie czegoś. Chcecie tylko brać (JKM XD)
Bierzecie udział w wykopoczcie licząc na to że dostanie się coś za więcej niż 20zł a jak dostanie się coś za 20zł (limit ustalony) to c-----y prezent xD
Zakładanie 1000 kont na aliexpress i podobnych stronach by zamówić w ogóle nie potrzebne wam g---o za 0.01$ które wrzucicie do szuflady.
Przykre jest to niestety. Większość polaków jak widzi że sąsiad ma dobrze to nie chce mieć tak dobrze jak sąsiad. Chce by sąsiad miał tak samo c-----o jak oni xD

#solgaz
O.....9 - Bronił go nie będę bo beka z tych nicków w stylu: Jacob_White / KubaB / Jak...

źródło: comment_J4nf1O8rPnmmDUOJjnNYNOKHsPOrDfUr.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89 No tak na pewno w p---u firm oszukuje nie przedstawiając dowodów o swoim produkcie. Certyfikat onetu i opinie na forum to nie jest dowód na to że 50% gazu i tak dalej.
Najlepiej to zgnoić cały naród bo cały naród to pelikany łykające z-----e kubki xD
  • Odpowiedz
Większość polaków jak widzi że sąsiad ma dobrze to nie chce mieć tak dobrze jak sąsiad. Chce by sąsiad miał tak samo c-----o jak oni xD


@Oskarek89: patrzcie go psycholog hannibal lecter psia jego mac.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Solgaz sam sobie strzelił w stopę, ale poniekąd masz rację z tym cebulactwem wykopków. Nie raz wrzucałem kluczyki do jakiś gównogier bez żadnych tagów rozdajo. Tak kto pierwszy ten lepszy i w większości ktoś brał i nawet nie podziękował. Z drugiej strony są też wykopowicze od których też dostałem coś za darmo, szczególnie rózowe paskiny ;)
Najbardziej rozwaliło mnie gdy koleś rozdawał czekolade za 10 cebulonów i dostał 800
  • Odpowiedz