Wpis z mikrobloga

Bronił go nie będę bo beka z tych nicków w stylu: Jacob_White / KubaB / JakubSnow XD
Tak wygląda marketing większości firm ale umieją się chociaż ukryć xD
Ale jeszcze niedawno loda robiliście za te kubki xD a teraz nóż w plecy wbijacie
Tyle nam po was mirki zostaje. Większość z was to niestety cebule.
Jesteście mili tylko jak coś otrzymacie w zamian. Nie sprawia wam frajdy dawanie czegoś. Chcecie tylko brać (JKM XD)
Bierzecie udział w wykopoczcie licząc na to że dostanie się coś za więcej niż 20zł a jak dostanie się coś za 20zł (limit ustalony) to #!$%@? prezent xD
Zakładanie 1000 kont na aliexpress i podobnych stronach by zamówić w ogóle nie potrzebne wam gówno za 0.01$ które wrzucicie do szuflady.
Przykre jest to niestety. Większość polaków jak widzi że sąsiad ma dobrze to nie chce mieć tak dobrze jak sąsiad. Chce by sąsiad miał tak samo #!$%@? jak oni xD

#solgaz
O.....9 - Bronił go nie będę bo beka z tych nicków w stylu: Jacob_White / KubaB / Jak...

źródło: comment_J4nf1O8rPnmmDUOJjnNYNOKHsPOrDfUr.jpg

Pobierz
  • 74
@xetrov: XD co jest żenujące w tym że gość starał się rozreklamować w każdy możliwy sposób nową firmę skoro dostał taką pracę? żenujące jest jedynie to że nie potrafił wymyślić lepszych nicków przez co wpadł w bardzo łatwy sposób.
@s__s: tak się robi marketing, większość firm na wykopie jak się pojawia to coś rozdaje bo inaczej tego nie rozreklamujesz.
żenujące jest jedynie to że nie potrafił wymyślić lepszych nicków przez co wpadł w bardzo łatwy sposób.


@Oskarek89: to też, żenujący jest cały proces sprzedawania się za jakieś kubki czy inne badziewie, podobnie jak robienie z siebie 'hehe spoko gościa od memów' i cała ta otoczka.

Poza tym nadal nie odpowiedziałeś na pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#!$%@? mnie po prostu myślenie polaków i tak jakoś wyszło


@Oskarek89: acha, bo ogólnie chodzi o to ze jeszcze gdy chodziłem do podstawówki to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze już do domu pojechałem.
@Oskarek89: Zgadzam się w pełni.

Wpadł niby w łatwy sposób, ale jednak sporo czasu zajęło komukolwiek, żeby wpaść na trop tego i zrobić aferę. Po prostu to jest taki prawdziwy "wykop effect", tylko że nie pozytywny, a negatywny. Rzadko udaje się zrobić skutecznie coś na plus, ale żeby zniszczyć, zgnoić, to najlepiej wychodzi.

Mam wrażenie, że niektórzy sobie myśleli, że Solgaz się bawi w dobrych wujków i tak sobie śmieszkują, bo
@jamtojest @Oskarek89: mnie najbardziej śmieszy fakt, że wykopkom pękąją dupy z powodu "stanowiska" wpisanego na LinkedIn "Czarodziej od marketingu i PR" :D Gdzie w wielu firmach marketingowych podobne dziwactwa są wpisywane i nikomu krzywda się nie dzieje.. ale tutaj! ON JEST CZARODZIEJEM, ROZUMIESZ? CZARODZIEJEM? imo to akurat Kuba wpisał z lekką nutą ironii oraz właśnie kunsztem marketingu bo coś takiego się odznacza na tle innych.
Temat z fejkowymi komentarzami już byl przerabiany ponad rok temu tyle że nie na taka skale


@s__s: Tak jak temat ze zdjęciem z Kuźniarem, który miał Solgaz pogrążyć, a jakoś hmm...

Wywodu o kubkach nie rozumiem kompletnie i mam wrażenie, że Ty też nie rozumiesz mojego wpisu.