Wpis z mikrobloga

SPRAWA EWY TRYLMAN NIECH BĘDZIE SZKOŁĄ I NAUKĄ DLA WSZYSTKICH
#ewatylman Miło było patrzeć na p.prokurator zwłaszcza gdy padło pytanie do A.Z CZY BY L PAN BITY PRZEZ POLICJANTÓW .Jej wzrok i mowa ciała dały jednoznaczna odpowiedż . A co jeżeli Ewa odebrała telefon po 23 i byla umówiona z kochasiem nr.2na moście i dlatego nie śpieszyła sie do domu.Wtedy telefon A.Z ZABIERZ SWOJĄ LASKE Z ADRESEM POLICJANTA przemawia tylko na jego korzyść.Jest jeszcze jeden pat w tej sprawie dziwna śmierć p.Tomasza ktory o swoich wątpliwościach mógł informować prokurature .A po jego śmierci dopasowywano tylko A.Z do schematu W IMIE ZASAD ................ Ten goguś z policji to twoja rodzina emerycie z POZNANIA i mój schemat jest bardziej prawdopodobny.
  • 16
@janusz-starosta: @lavinka: Reakcje ciała prokurator Jareckiej są bardzo wymowne, jej miny, fakt. Ogólnie to wygląda jakby miała coś na sumieniu. Nie wzbudza absolutnie zaufania. Już sama Mazur Prus nieco zdystansowana wydaje się, coś jakby mały konflikt między nimi. A może nie konflikt bezpośredni tyle, co presja. Piszę to na podstawie mojej analizy wypowiedzi i mowy ciała ich obu przez cały rok.
Kominiarki u policjantów będą zaciemniać znów sprawę. Dosłownie i
@lavinka: Tak, ten były chłopak, ale właściwie nie wiadomo czy były, bo podobno spotykała się z nim nadal, krótko przed zaginięciem, nie wiadomo w jakim charakterze.
Skąd zakładasz, że nie miał związku? Każdy z bliskich może być podejrzany obiektywnie rzecz biorąc przecież. My tutaj nic a nic nie wiemy o prawdziwym przebiegu zdarzeń. Z pewnością są jednak świadkowie.
A co z tymi osobami, które pisały, że na imprezie był jej chłopak
@lavinka Nie siedziałem na grupie fb, ale czytałem to w różnych miejscach. Może i plotki, chociaż jak się mówi, w każdej plotce jest ziarno prawdy. Może i tu było a potem zmodyfikowało się. Nie wiemy tego. Ale w ogóle do czego się odnosisz? Do ex chłopaka generalnie czy do awantury podczas imprezy?