Wpis z mikrobloga

Wracamy po dniu przerwy. Mamy kilkadziesiąt minut do rozpoczęcia kolejki, więc czasu nie dużo, ale przynajmniej mniej więcej wiadomo jak wyglądają sytuacje kadrowe. Mam nadzieję, że nie śpicie. Jedziemy!

Pelicans +10,5. Po raz kolejny napiszę to samo: Boston Celtics nie są autorami blow-outów. Do tego są dzisiaj back-to-back po zaskakująco ciężkim meczu z Szóstkami. Ponadto nie zagra Avery Bradley. Gram tak ostróżnie tylko dlatego, że Celtics są w kapitalnej formie i trzeba to docenić. Pels natomiast wrócili z dalekiej podróży po katastrofalnym początku i teraz są po prostu niezłą drużyną z środka, która może być w takich sytuacjach niebezpieczna.

Pacers -2,5. Knicks są słabi na wyjazdach. To, że wczoraj wygrali w Bucks dodaje mi pewności bo po prostu nie zagrają dwóch tak dobrych meczów dzień po dniu, na wyjeździ. Indiana natomiast odnalazła swój rytm w meczach na swoim parkiecie i nie powinni mieć większych problemów, żeby wygrać z podmęczonymi Nowojorczykami.

Krótko zwięźle i na temat. Miejmy nadzieję, że będzie lepiej niż ostatnio. Zapraszam do dyskusji i obserwowania tagu #gdziejesthajs . Dzisiaj oglądam Celtów a Wy?

#bukmacherka
mihaaaa - Wracamy po dniu przerwy. Mamy kilkadziesiąt minut do rozpoczęcia kolejki, w...

źródło: comment_3EEncqSB0o1Uco4JRsFRPtyz547U53i9.jpg

Pobierz
  • 40
@mihaaaa: a my? grałem przedwczoraj win kwarty IND @1.83 - dałem na live, mogłem śledzić kwotę zamknięcia. wczoraj puściłem jakieś kupony na nba i postanowiłem spróbować znowu z wygraną kwartą, padło na WAS. i co się stało? źle wybrałem stawkę o jedno zero a na dodatek przez całą kwartę rynki zamknięte ( ͡° ʖ̯ ͡°). na szczęście wchodziły im trójki.

tolstyy00 - @mihaaaa: a my? grałem przedwczoraj win kwarty IND @1.83 - dałem na live,...

źródło: comment_KfUltCcoHV9WOraoFjmB6Y3EWawX1zLL.jpg

Pobierz
@mihaaaa: orientujesz sie o co chodzi z tym meczem, na bet 365 dostałem taka wiadomosc "Chcielibyśmy Cię poinformować, że Zwycięstwo gospodarzy został wycofany z następującego wydarzenia: DET Pistons @ POR Trail Blazers. Na Twoje konto zostały dodane stawki z zakładu/zakładów:
"
@xerror: Update: The Portland Trail Blazers home game vs. the Detroit Pistons has been postponed until 6 p.m. Sunday night at the Moda Center due to severe weather in the Portland area. The game was previously scheduled for Saturday night at 7 p.m.