Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Doradźcie mi proszę co myśleć.
Od wielu lat mam przyjaciółkę, z którą ostatnio przyjaźń się bardzo zacieśniła - często się widujemy, rozmawiamy, etc.
Ona od jakiegoś czasu ma chłopaka, ja od jakiegoś czasu nie mam dziewczyny.
Podejrzewam, że jestem osobą, która ją zna najlepiej.
Ostatnio napisała mi coś takiego:

co jakby się okazało, że tak naprawdę żywię do Ciebie uczucie, ale się boje odrzucenia, a chciałabym bardzo, żebyśmy byli parą już na zawsze razem?


Spytałem czemu bałaby się odrzucenia i odpowiedziała, że to dlatego, że jestem taki czasem dziwny, że to dramat :d. Spytała jeszcze czy myślę, czy bylibyśmy dobrą parą, na co odpowiedziałem, że nasza przyjaźń tak wygląda, że uważam ją(przyjaźń) za idealny podkład pod bardzo udany związek(bo tak jest). Odpowiedziała, że myśli dokładnie tak samo. I tyle, nie rozmawialiśmy o tym dłużej.

Dzisiaj spytała żartem gdzie bym chciał z nią wyjechać(bo żartowałem wcześniej, że musimy się stąd wyprowadzić). Odpowiedziałem mówiąc o paru miejscach, a ona odpisała, że "wtedy by coś z tego było na 100 procent". Powiedziałem, że to chyba nic strasznego, co ona skwitowała tym:

ale wiesz ze ja teraz kogoś mam wiec musisz mnie bardzo lubić!!!


Czy mam to rozumieć tak, że jeśli chcę, to będziemy razem? Może stwierdza po prostu, że ją bardzo lubię? Nie wiem zbytnio. Przecież bez powodu by o tym parę razy nie wspominała.
Wybaczcie za składnie, ciężko mi się relacjonuje rozmowy.

#zwiazki #rozowepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 35
@Pooodi: @AnonimoweMirkoWyznania:
Miałam bardzo podobnie. Kilka lat kumplostwa i w tym czasie kilka nieudanych związków, zanim dotarło do nas, że to siebie szukamy. Tylko ja tak wyraźnie niebieskiemu nie dałam znać, musiał biedak sam zaryzykować i postawić wszystko na jedna kartę. Tak już prawie 6-sty rok leci. Polecam :) Tym bardziej, ze u Ciebie wszystko jest jasne i wiesz jakie jest jej stanowisko ( ͡º ͜ʖ͡º
@AnonimoweMirkoWyznania: A mnie się wydaje, że dziewczyna po prostu szuka atencji. Taki typ dziewczyny, która lubi mieć kilku adoratorów nawet jeśli ma faceta. Cieszy ją po prostu to, że ona Ci się podoba bo to dla niej oznacza, że jest atrakcyjna.
Pomyśl sobie, że skoro teraz ma faceta i pisze do Ciebie takie rzeczy to co by było gdybyście byli razem, skąd masz pewność, że nie pisałaby takich rzeczy do innego
@Alkoman_i_Narkocholik: No niby taki scenariusz też by mógł być bo niektóre laski też mają taką logikę, której ja i tak nie rozumiem i dla mnie to jest aż niemożliwe. Ale tak czy siak, nawet jeśli byłby to też taki scenariusz to ja bym sobie nią głowy nie zawracała.