Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski ale opinie od #rozowepaski też mile widziane.

Jestem względnie nowa w społeczności i trochę się nie orientuję... Czy każdy Mirek po tym, jak zamieni się z nim kilka słów o życiu, pasjach i muzyce podczas prywatnej rozmowy, rości sobie prawo do umawiania się na randki, a w przypadku odmowy udostępnia zapisy rozmów, wyzywając od nowotworów i znęcających się emocjonalnie psychopatek? Tak pytam, bo jestem szczerze zniesmaczona tym, co się przed chwilą wydarzyło.
#logikaniebieskichpaskow #truestory #pytanie
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WachuPL: Otóż nie ;) Nie każda panna bzyka się dla sportu, bo tak teraz w modzie. No chyba że te driny sączy u boku swojego lubego. Wtedy niech wchodzi nawet pod stół albo ucieka z nim do toalety :D
  • Odpowiedz
@Hipoalkoholemia: Nie k---a, portal na kilkaset tysięcy użytkowników, ale z nikim nie da się pogadać, każdy jest stulejarzem itp. xD

Masz świadomość, że to jakie osoby dobierasz na swoich dyskutantów daje również doskonałe świadectwo o tobie?
  • Odpowiedz
@darosoldier: Oczywiście, zdaję sobie z tego sprawę, pytanie było bardziej retoryczne ;)
@Hatespinner: A doczytał Waść, że to pierwsza moja rozmowa tu była? Nic nie wzbudzało podejrzeń do momentu mojej odmowy. Pytanie w poście ma charakter retoryczny, powtórzę raz jeszcze - nie mam wszystkich niebieskich za stulejki. I nie sądzę, że to faux pas daje jakiekolwiek świadectwo mojej osoby, gdyż jest kompletnie dalekie od prawdy ;)
  • Odpowiedz