Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski ale opinie od #rozowepaski też mile widziane.

Jestem względnie nowa w społeczności i trochę się nie orientuję... Czy każdy Mirek po tym, jak zamieni się z nim kilka słów o życiu, pasjach i muzyce podczas prywatnej rozmowy, rości sobie prawo do umawiania się na randki, a w przypadku odmowy udostępnia zapisy rozmów, wyzywając od nowotworów i znęcających się emocjonalnie psychopatek? Tak pytam, bo jestem szczerze zniesmaczona tym, co się przed chwilą wydarzyło.
#logikaniebieskichpaskow #truestory #pytanie
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hipoalkoholemia 90% tak. Zapryszczałe ryje, pochowane w piwnicach, wykop to taki lep na przegrywów, którzy lubią się dowartościować w necie bo w życiu są lamusami bez kolegów, ewentualnie takich samych jak oni sami. To sie tyczy obu płci. Za każdym razem gdy ktoś się tu do kogoś sadzi i zgrywa kozaka, później gdy wypływa jego zdjęcie to w 90% przypadków wygląda on jak ten ze zdjęcia... Jak dorwą się do jakiejkolwiek
l.....r - @Hipoalkoholemia 90% tak. Zapryszczałe ryje, pochowane w piwnicach, wykop t...

źródło: comment_duGjjPD7aXqLt6SRaKC4Yltts1OUiGcn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hipoalkoholemia nie, ale od cycków się zaczyna . taki test czy warto pisać kolejne wiadomoci.
Kupujesz auto : sprawdź historię
Kupujesz konia : sprawdź zęby
Kupujesz używany dysk : sprawdź czy nie ma błędów
Bierzesz różowego : sprawdź c---i
Bierzesz używanego różowego : weź ją na kanał i sprawdź przebieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hipoalkoholemia Ja tu jestem tylko by pooglądać sobie "śmieszne obrazki", a nie jak większość z nich by żalić się nad swoim brzydkim ryjem i, że żadna kobieta ich nie chce. Przestałem już czytać co te przegrywy piszą bo to aż wstyd, że faceci w naszym kraju to takie p---y.
  • Odpowiedz
@lsnazr: Takie ładne słówko słyszałam... ah tak - cipeusze. Pasuje do nich idealnie ;D Dystans do siebie to tutaj niemal "produkt delikatesowy".

@WachuPL: Ty to jednak wariat jesteś ( ) Powiedzmy sobie szczerze, że dziewczyna ściąga majtki, bo randka była spoko, a kobieta ściąga majtki, bo kocha. Wtedy nijak o takie cyfry w ciągu roku :D
  • Odpowiedz