Wpis z mikrobloga

@OstatniGasiSwiatlo: Niekoniecznie pryszcz. Ostatnio na pewnym komputerze miałem podobny problem. Też podmieniało wyszukiwarkę w Chrome i pokazywało reklamy. Pół nocy się bawiłem. Nie było podejrzanego w "Dodaj/Usuń programy", ani żadnego rozszerzenia w przeglądarce czy parametrów startowych. Skanowałem wieloma programami, aż w końcu któryś z kolei znalazł zainfekowane pliki. Robiłem czyszczenia automatyczne, manualnie kasowałem pliki, przeszukiwałem cały rejestr i kasowałem wpisy. W końcu żaden program już nic nie znajdywał i wszystko było
@BiletNaKrucjate: @kiera1: @smatthy: @sorhu: @superbibulka21: @smatthy: @stanax: @MaddoxX1911: @superbibulka21: @FreakingAwesome: No więc przeskanowalem to AdwCleaner, niby cos znalazł, usunął, restart, właczam i wszystko po staremu... Oszaleje #!$%@?. Człowiek chciał sobie tylko polska telewizje za granicą odpalić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

# AdwCleaner v6.042 - Logfile created 07/01/2017 at 14:47:59

# Updated on 06/01/2017 by Malwarebytes

# Database :
@SmieszekZawadiaka: Problem w tym że nie da sie normalnie korzystać z kompa. To jest tak #!$%@? ze nawet tego sobie nie wyobrazasz... Co chwile otwiera Ci się na fulla nowe okno cale białe "Bad Gateway 504" bla bla bla. Otwieram coś skrolem w nowej karcie i to samo... Nawet wykop dziwnie działa... Czaisz. ()