Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki, mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem w poważnym związku z pewnym chłopakiem, oboje mamy po 24 lata i jesteśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi. Seks uprawiamy od jakichś dwóch lat. Problemem jest długość stosunków. Kiedy zaczęliśmy to robić wkładał 2 razy i dochodził, byłam wyrozumiała, bo wiadomo jak jest na początku. Liczyłam, że z czasem się to poprawi no i poprawiło, bo teraz wytrzymuje jakieś 1,5 minuty (,) Robimy to dosyć często, średnio 3 razy w tygodniu, a są też tygodnie że codziennie. Przez minutę to nawet nie jestem w stanie się dobrze rozochocić, a tu zaraz koniec. Zazdrosna jestem, że on sobie tak łatwo dochodzi, bo ja podczas seksu nie doszłam jeszcze nigdy. Jedynie językiem jest mnie w stanie doprowadzić, do czego rzadko się zabiera bo zajmuje to zbyt długo (jakieś 15, 20 minut) i to go chyba męczy. Za drugim lub trzecim razem też szybko dochodzi, bo po około 5 minutach, to też jest za mało. Czasem jak nie dojdzie po tych 5 minutach to i tak przestaje, bo mówi że się zmęczył ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ciągle chodzę sfrustrowana, to prawda że jak kobieta się nie wykrzyczy w nocy to krzyczy w dzień. Ja natomiast krzyczę w środku, bo co mam zrobić? Już kilka razy poruszałam z nim ten temat i nic się nie zmieniło. Jak zaczęliśmy uprawiać seks to mówił, że potrzebuje trochę czasu żeby nabrać doświadczenia i wtedy będzie lepiej, to ile ja mam czekać na ten dobry seks? Poza tymi sprawami wszystko się nam układa. Co o tym sądzicie? #seks #zwiazki #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
OP: @Precypitat: Tutaj autorka wpisu. Próbowaliśmy różnych pozycji i niewiele to zmienia. Są mniej i bardziej satysfakcjonujące dla mnie, ale dla niego chyba żadna nie robi różnicy, a przynajmniej nie było tego widać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling