Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kisnę xD Mam znajomych, parą od lat. Ona pochodzi z wielodzietnej rodziny, zawsze chciała mieć dzieci. On wręcz przeciwnie, jedynak z dość bogatej rodziny i przeciwnik posiadania potomstwa. Ona chętnie przystaje na jego warunki bo przecież miłość najważniejsza, on jest dla niej najważniejszy i wspólne życie jest najważniejsze. On się oświadcza, planują ślub, prawie wszystko już ustawione, zaproszenia wysłane i wtedy on jej wyznaje, że aby być pewnym poddał się zabiegowi wazektomii. Wielka afera, szlochy, zerwane zaręczyny bo to powinna być wspólna decyzja a on podjął tak ważny krok podkreślając jej marzenia bez jej wiedzy. Czyli zakładam, że to ona chciała go jakiś czas po ślubie postawić przed faktem dokonanym. Znajomy doszedł chyba do podobnych wniosków bo o żadnym powrocie stanowczo nie ma mowy.

#logikarozowychpaskow #lekcjazycia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 121
  • Odpowiedz
przecież powiedział że nie chce mieć dzieci


@Bambro: to czemu nie mógł też normalnie powiedzieć że chce zrobić wazektomię? skoro zrobił to w tajemnicy to nie, nie grał w otwarte karty. Ja tu w ogóle nie zakładam żadnego "lol bo mogło mi się odmienić i mógł zachcieć dzieci" tylko uważam, że robienie takich rzeczy bez wiedzy partnera jest zwyczajnie nie fair.
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Wazektomia jest mikrochirurgiczną procedurą mającą na celu doprowadzenie do okresowej niepłodności mężczyzny. Należy do najbardziej popularnych form antykoncepcji w USA i wielu innych krajach. Jest bezpieczna, prosta, ma bardzo dużą skuteczność (99,9%).
  • Odpowiedz
każda kobieta będzie dążyła do potomstwa (instynkt, geny).


@peperone: Czy właśnie napisałeś, że każda kobieta zachowuje się jak zwierze, które słucha wyłącznie instynktów, a nie mózgu? Współczuję doświadczeń życiowych.
  • Odpowiedz
@Tical25: Tak, dokładnie. Owszem, znajdzie się rak czyt. Hanna bla bla, ale każa kobieta gdzieś tam w duszy dązy do potomstwa, rozmnażanie, instynkt macierzyński i te sprawy. Natury nie oszukasz
  • Odpowiedz
Tak, dokładnie. Owszem, znajdzie się rak czyt. Hanna bla bla, ale każa kobieta gdzieś tam w duszy dązy do potomstwa, rozmnażanie, instynkt macierzyński i te sprawy. Natury nie oszukasz


@peperone: Czyli można powiedzieć, że kobiety są zwierzętami i czymś z natury niższym niż mężczyźni, którzy nad instynktami panują, bo jakoś nie słychać, żeby każda ładna kobieta była wielokrotnie gwałcona, tak?
  • Odpowiedz
@peperone: Jakbym wyglądała w wieku 20 lat jak przychlast szkalujący Karmowskiego tylko że z okularami to też bym się na twoim miejscu nie rozmnażała, Franku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Tical25: Wciąż czegoś nie rozumiesz, napisałem, że każda kobieta dąży do macierzyństwa(geny i te sprawy), a Ty się wywodzisz, jakieś tezy o niższości i te sprawy. Człowieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hannahalla: Wciąż jesteś numer jeden na mojej rak liście, no dobra. UndaKaryna jest pierwsza i nie mam Cie na czarnej (w sumie to chyba mam, sam nie wiem dlaczego) z racji tego, że
  • Odpowiedz
Wciąż czegoś nie rozumiesz, napisałem, że każda kobieta dąży do macierzyństwa(geny i te sprawy), a Ty się wywodzisz, jakieś tezy o niższości i te sprawy.


@peperone: No bo z twoich twierdzeń można wyciągnąć bardzo konkretne i równie bardzo niekorzystne dla kobiet, wnioski.

Jeśli twierdzisz, że żadna nie potrafi podjąć decyzji innej niż każe instynkt, a mężczyźni robią to codziennie, bo z reguły nie gwałcą, nie chodzą na dziwki i nie
  • Odpowiedz
Znowu wplatałem się w jakaś dziwną mirko-nitkę, co ja zrobię ze swoim życiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@peperone: Nie, po prostu próbuję ci udowodnić, że napisałeś głupotę, z tym, że niby kobiety nie potrafią walczyć z instynktami.

Może te instynkty będą stanowiły pewien dyskomfort, ale zaręczam cię, że znam wiele kobiet, które potrafi je pokonać.

Nie da się powiedzieć, że kobiety bezwarunkowo słuchają instynktów, bez uznania
  • Odpowiedz
@peperone

@Tical25 ma rację, a Ty albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć. Nie każda kobieta pragnie dzieci, tak jak nie pragnie ich każdy mężczyzna. Świat nie jest czarno - biały; wyjdź poza książkę do przyrody, mirko i idź popytaj znajomych. Ba, możesz zrobić uliczną ankietę.

Ps. Co do ostatniej propozycji możesz napisać "nie chce mi się", ale wtedy tylko utwierdzisz mnie w przekonaniu, że jesteś albo dzieckiem albo imbecylem.
  • Odpowiedz
@Tical25: Po prostu chciałęm uświadomić OPowi, że ma naprawdę kolegę debila. Nie oszukujmy się, ale mimo walki to zawsze gdzieś tam kobieta zostawia sobie to wyjście awaryjne, a zabieg kastracji? Sami wiemy z czym to sie wiąze + dokonanie tego w tajemnicy.
  • Odpowiedz
@Sofa: Można tak to sobie tłumaczyć, ale jak wspomniałem. Natury nie oszukać, nie pragnie, nie pragnie, ale nie wiadomo jak się nagle kobieta poczuje w wieku xx lat czy nagle nie zachce mieć potomstwa. No chyba, ze masz coś nie tak w swojej głowie to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak jak wspomniałem, natury nie oszukasz. Owszem, nie mówię, że KAŻDA kobieta zostanie matką, ale nawet
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli to nie jest bait. Lepsza by była historia gdyby znajomy już po ślubie i skutecznym zabiegu wazektomii się dowiedział że jego dziewczyna pomimo stosowania zabezpieczeń zaszła "z nim" w ciążę. I jaka by była jej reakcja gdyby się dowiedziała, że jej bogaty mąż jest po zabiegu i dopiero po badaniu dna uzna dziecko lub nie. To by była dopiero ciekawa historia.
  • Odpowiedz
@Sofa: @peperone: @Hannahalla: @Tical25: pewnie, że znajdą się kobiety które przez całe życie nie będą chciały mieć dzieci ale sporej grupie kobiet też się po czasie odwiduje i chcą zostać mamusią, szczególnie koło trzydziestki. Porównywanie instynktu macierzyńskiego do gwałtów i instynktu mężczyzn też jest nietrafione wg mnie bo to zupełnie dwie inne potrzeby już nie mówiąc o tym jak postrzegane są w naszej kulturze
  • Odpowiedz