Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kisnę xD Mam znajomych, parą od lat. Ona pochodzi z wielodzietnej rodziny, zawsze chciała mieć dzieci. On wręcz przeciwnie, jedynak z dość bogatej rodziny i przeciwnik posiadania potomstwa. Ona chętnie przystaje na jego warunki bo przecież miłość najważniejsza, on jest dla niej najważniejszy i wspólne życie jest najważniejsze. On się oświadcza, planują ślub, prawie wszystko już ustawione, zaproszenia wysłane i wtedy on jej wyznaje, że aby być pewnym poddał się zabiegowi wazektomii. Wielka afera, szlochy, zerwane zaręczyny bo to powinna być wspólna decyzja a on podjął tak ważny krok podkreślając jej marzenia bez jej wiedzy. Czyli zakładam, że to ona chciała go jakiś czas po ślubie postawić przed faktem dokonanym. Znajomy doszedł chyba do podobnych wniosków bo o żadnym powrocie stanowczo nie ma mowy.

#logikarozowychpaskow #lekcjazycia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 121
  • Odpowiedz
no #!$%@? jak laska ci nie powie, że ma HIV to też nie będziesz o tym wiedział i ją przelecisz, człowieku jaki gwałt na logice teraz popełniłeś xD


@turok2016: Ja #!$%@?ę... Ty dziecko nie rozumiesz, że to iż zwierzęta odrzucają chore osobniki nie zależy od ich rozumu, tylko od instynktu wbudowanego na przestrzeni kilkuset, czy kilku tysięcy pokoleń?

Zwierze kierujące się instynktem zawsze wybierze ładnego osobnika, nawet jeśli za każdym razem po takim wyborze mocno chorowało i cierpiało, a jakakolwiek zmiana może tu nastąpić tylko w wyniku ewolucji, a nie nauczenia się
  • Odpowiedz
po jakie gówno się oświadczał? Po jakie gówno dziewczynie marnował czas i ją zwodził? Gardzę takimi bananami z dobrych domów.


@rissah: No nie wiem, może chciał z nią żyć, tyle że bez gówniaków?

A jeśli uważasz, że bez dzieci życie kobiety jest zmarnowane i nic nie warte, to jesteś idiotą.
  • Odpowiedz
haha ty naprawdę tego nie rozumiesz co się do ciebie pisze, żyj w swoim bordowym świecie.


@turok2016: Dobra, zielonko idź w swoją stronę, bo widzę, że nie jesteś w stanie napisać niczego mądrego, ani użyć jakiegokolwiek argumentu.

Masz za dużo hormonów i instynktów, które blokują ci używanie mózgu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: w skrócie, twój znajomy jest debilem. Dobrze, że nie chce się rozmnażać. Popieram zdanie tej laski bo jest logiczne. W zasadzie nie wiem kto tu ma pęknięcie miedzy nogami, bo on tu odwalił logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ślub kościelny można uznać za w ogóle nie mający nigdy miejsca, jeżeli ktoś nie chce lub nie może mieć dzieci i to zataił. Po co gość się pcha do Kościoła (zaproszeń na ślub cywilny chyba nie wysyłał?), jak nie chce mieć dzieci... Ludziom się już w głowach przewraca. Przez takie coś Europa którą znamy znika na naszych oczach. Jego decyzja do której ma prawo, ale zapewne zdążył już zaciągnąć
  • Odpowiedz
Jak się jest z kimś to się takie decyzje podejmuje razem, albo przynajmniej rozmawia się o nich a nie informuje o fakcie dokonanym, w końcu zaufanie w związku i takie tam. Skoro zrobił sobie wazektomię bez jej wiedzy to równie dobrze może nabrać kredytów bez jej wiedzy albo zrobić jeszcze coś innego głupiego.

Ojej, ale zapomniałam, że to wykop tutaj każda kobieta chce wrobić faceta w dziecko a potem mieć bolca na
  • Odpowiedz
po jakie gówno się oświadczał? Po jakie gówno dziewczynie marnował czas i ją zwodził? Gardzę takimi bananami z dobrych domów.


@rissah: co?:) przecież to ona uznała, że miłość najważniejsza i jego zasady związkowe przyjęła:) ale jak widać nie do końca:)
  • Odpowiedz
@Rv0000: "Odwracalność wazektomii jest możliwa, ale zabieg naprawczy jest skomplikowany i nie zawsze kończy się powodzeniem. Dlatego powinieneś zdecydować się na wazektomię tylko w przypadku, gdy jesteś zupełnie pewien, że nie chcesz mieć już więcej dzieci. Dodatkowo, zgodnie z wytycznymi ogólnoświatowych ośrodków, wszystkim mężczyznom w młodszym i średnim wiekiu, przed wykonaniem wazektomii zalecamy zdeponowanie nasienia w banku spermy." http://www.wazektomia.pl/faq
zalezy od szczescia :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@? Mirki, nie każdy musi chcieć się rozmnażać bo są osoby które nie uważają przekazania swoich genów za jakiś cel nadrzędny, sens i #!$%@? wie co jeszcze. Do tego sugerowanie, że nie ma kobiet nie dążących do rozmnażania, bo absolutnie każda chce mieć gówniarza i choćby na głowie stawały to się nie przeciwstawią POTĘŻNEJ HURRR NATURZE. I w ogóle to jaka go będzie chciała skoro nie może dać
  • Odpowiedz