Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kisnę xD Mam znajomych, parą od lat. Ona pochodzi z wielodzietnej rodziny, zawsze chciała mieć dzieci. On wręcz przeciwnie, jedynak z dość bogatej rodziny i przeciwnik posiadania potomstwa. Ona chętnie przystaje na jego warunki bo przecież miłość najważniejsza, on jest dla niej najważniejszy i wspólne życie jest najważniejsze. On się oświadcza, planują ślub, prawie wszystko już ustawione, zaproszenia wysłane i wtedy on jej wyznaje, że aby być pewnym poddał się zabiegowi wazektomii. Wielka afera, szlochy, zerwane zaręczyny bo to powinna być wspólna decyzja a on podjął tak ważny krok podkreślając jej marzenia bez jej wiedzy. Czyli zakładam, że to ona chciała go jakiś czas po ślubie postawić przed faktem dokonanym. Znajomy doszedł chyba do podobnych wniosków bo o żadnym powrocie stanowczo nie ma mowy.

#logikarozowychpaskow #lekcjazycia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 121
@LibertyPrime: A no można pod warunkiem, że masz trochę więcej niż 20 lat i krzyczysz "red pill, antynatalizm hurr durr". Sam się nad tym zastanawiam za kilka lat. Na razie mam jedno dziecko, w planach drugie i więcej na pewno nie chcę z żoną mieć, więc wazektomia wydaje się być rozsądną opcją.