Wpis z mikrobloga

Sebix jebnął petardę do środka lokalu, muzłumanie pobili sebixa i któryś wsadził mu kosę pod żebro i pójdą za to siedzieć.

Masa #4konserwy jak zobaczy, że złodzieja albo jakiegoś napastnika w texasie zastrzelili, to od razu wyskakuje z pieśniami: I tak powinno być, pozwólcie nam bronić swoją własność!

I teraz tak - ja jestem konserwatystą - gdyby do mojego lokalu ktoś wrzucił materiał wybuchowy, to uważam, że mam święte prawo go odstrzelić. Nie patrzyłbym na kolor skóry czy wyklętego orzełka na bluzie takiego patusa.

Na wykopie teraz wszystkim się odwidziło, bo nagle jak zrobią coś takiego "nie nasi" to wylatują z tekstami że hehe, no przecież nikomu się nic nie stało tylko kogoś ogłuszyli, co że ukradł cole.

Nie wiadomo czy sebek nie wyjął kosy jako pierwszy, ale wykop już wie, wykop już ocenił. Pozwólmy #!$%@?ć patusom pół miasta.

Sebixy to tacy nasi biali murzyni, a to cor obią przypomina to co robili murzyni w Ferguson. w zasadzie to jest to samo

Ale i tak się znajdą obrońcy patusów.
#4konserwy #neuropa #elk
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4: to jak ktoś zacznie mi wrzucać petardę to nie mogę mu nic zrobić dopóki ktoś nie zginie? Widziałeś co taka petarda może zrobić? Nie roszczę sobie prawa, MAM prawo do bronienia swojego życia zdrowia i mienia przed takim bezmózgowiem.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: bzdura. To jest zwykłe morderstwo. Koleś wrzucił petardę i uciekł. Nie stanowił żadnego zagrożenia. Mam nadzieje że dostaną wysoki wyrok.

i nie nazywaj tego morderstwem bo od tysięcy lat jest znana różnica miedzy morderstwem a zabójstwem w obronie życia i zdrowia swojego i innych....

Rozmawiasz o sprawach o których nie masz pojęcia. Po pierwsze nie wiesz jaka to była petarda. Po drugie zabito go miejscu gdzie są znicze czyli
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Ogłuszyć może nawet najmniejsza petardą za 0,5 zł. Do tego po twitterze latają informacje że jeden z tych typów latał wcześniej po Ełku z maczetą. Jeśli rzucił petardę na podłogę to zagrożenie praktycznie jest zerowe.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: tak chętnie piszesz o instytucji obrony koniecznej, a zapominasz o tym, że środki zastosowane w jej ramach powinny być proporcjonalne. To co się wydarzyło w Ełku to nie dość, że eksces intensywny to jeszcze ekstensywny - jeśli w ogóle próbować kwalifikowac zachowanie tych turasow jako obronę konieczna. Żaden sąd nie złagodzi tu kary ze względu na rzekomy afekt.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Dlaczego relatywizujesz morderstwo porównując je do obrony koniecznej? Restauratorzy gonili go po ulicy kiedy już uciekł z miejsca zdarzenia i nie stanowił już zagrożenia dla życia i zdrowia. Malo tego, wszczynając samosąd przy użyciu noży sami sprowadzili zagrożenie na postronne osoby.
  • Odpowiedz
@martwy_kotek: Mówisz o dwóch różnych rzeczach, ale w kontekście jednego wydarzenia. Mieszanie obrony koniecznej z samosądem to nieporozumienie. Co do samoobrony to uważasz, że masz prawo ścigać złodzieja po miescie z nabita bronią? Wszczynać strzelaninę?
  • Odpowiedz