Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#sylwesterzwykopem

Mówicie, że jesteście stuleje, bo sylwestra spędzacie na wykopie.

Wcale nie jesteście.

Stuleją to jestem ja.

Siedzę sama, płaczę. Nie mam nikogo. Narzeczony jest w więzieniu (zrobił głupotę, nigdy wcześniej nie siedział. Jazda po pijaku samochodem. Krzywdy nikomu nie zrobił, ale niestety dostał pakę). W związku z tym, cała rodzina i wszyscy przyjaciele sie ode mnie odwrócili.

Nikomu z Was nie życzę takiego losu jak mój. Samotne i smutne święta, samotny sylwester. Przez kilka dni milczałam, bo nie miałam się do kogo odezwać (ta świadomość jest dopiero przerażająca).

Już wiem dlaczego przed świętami jest tyle samobójstw. Nikt nie chce być samotny. Życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji nowego roku. Mam nadzieję, że dla Was jak i dla mnie będzie on dobrym rokiem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
@evilonep: domyślam się że recydywa albo jakiś dzwon w mienie publiczne lub stworzenie zagrożenia na drodze było. Pani co piszę że jej tak smutno nie podaje szczegółów bo jej widocznie tak wygodniej. Droga Pani. Dopóki nie zrozumiesz że ten frajer Ci niszczy życie będąc nieodpowiedzialnym to nic w Twoim smutnym życiu się nie zmieni. Rodzina też Ci pewnie to samo powtarza, a że nie rozumiesz w jakim gównie siedzisz to tak
@AnonimoweMirkoWyznania:

zrobił głupotę, nigdy wcześniej nie siedział. Jazda po pijaku samochodem. Krzywdy nikomu nie zrobił, ale niestety dostał pakę


Kłamiesz.

Są cztery warianty:
- siedzi nielegalnie (za samą jazdę pod wpływem alkoholu nie idzie się do więzienia)
- jest recydywistą + stworzył realne zagrożenie na drodze pod wpływem alkoholu
- miał wyrok w zawieszeniu, doprowadził do wypadku, wyrok odwieszony = paka
- po pijaku potrącił kogoś ze skutkiem śmiertelnym

Także, Seba