Wpis z mikrobloga

2016 przyniósł mi sporo dobrego ale i też wszystko obróciło się do góry nogami i brzmi jak dobra telenowela ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1. Przede wszystkim i po wszystkich trudach ostatecznie urodziłam jedną ze swoich córeczek w skrócie zostałam mamą (ʘʘ)
2. Szybko zostałam samotną matką ale to też w sumie tak na +
3. Większość roku walczyłam o związek co c---a dało okazało się że cały czas byłam okłamywana, żyłam w spokoju nie wiedząc w jakim gównie jestem ale to c--j z czasem zapomnę
4. Trafiłam do domu samotnej matki brawa ale już stamtąd wyszłam więc też na plus i to taki duży.
5. Córka mimo tego że walczyła o życie (jest wcześniakiem) jest już zdrowa na tyle że rozwija się w normalnym tempie, nie latamy już po szpitalach i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że jest moim największym skarbem i cieszę się z każdego jej osiągnięcia, każdej nowej umiejętności
6. Powoli wychodzę z #depresja
7. Zmieniłam #samotnamatka na #samodzielnamatka bo uważam że dałam radę
I czuję się mega silna
Dziękuję za uwagę, były wszystkie punkty
#2016 #nowyrok #sylwesterzwykopem #atoicstory #atoiccontent
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopowiczka69: Masz trochę racji. Nie pojmuję, jak kobieta w ogóle może płodzić dzieci z typem, który(o ile nie ma np firmy i ryzyka że ta może soczyście splajtować) przyznaje, że intercyza to ,,must have" bo jak coś się wypali(a pewnie się wypali) to stary powie było fajnie kaśka,ale ja układam sobie życie na nowo a ty zostań z bagażem emocjonalnym, dzieciakiem pod pachą a najlepiej to szukaj już nowego mieszkania,
  • Odpowiedz
Dorośnij dziecko, nie ma już takich naiwnych kretynek, lata 90 już nie wrócą a kobiety to nie konie pociągowe żeby im homonto zakładać.


@wykopowiczka69: tekst o koniach pociągowych pisze typiarka, która jasno zadeklarowała chęć zgarnięcia połowy majątku swojego wybranka i alimentów, w razie gdyby jej się związek znudził XDD

Ale żebyś takie coś mogła ogarnąć, facet musiałby być mniej lotny umysłowo niż ty, a o to będzie bardzo ciężko, skoro
  • Odpowiedz
bo kobietom instynktownie wciąż zależy na finansowej stabilizacji.


@kannah34: to niech zainteresują się czymś, czym mężczyźni zapewniają sobie finansową stabilizację już od tysięcy lat. Chodzi o pracę zarobkową oczywiście.

  • Odpowiedz
@Tical25: Pisałam w kontekście posiadania dzieci, kura, która w stadzie przejmuje rolę nieobecnego koguta nie znosi jajek.Dlatego to bardziej złożony społecznie problem, który nie ogranicza się tylko do przemyśleń typu ,, o nie! Mati chce intencyzy, on mi nie ufa!111". I są różne sytuacje do rozpatrzenia, nabrane kredyty czy prowadzenie działalności gospodarczej jednego z partnerów to ryzyko usprawiedliwione, o którym pisałam wcześniej. Ale jak się zarabia średnią krajową i ma
  • Odpowiedz
@Tical25: Zacytuj mi w mojej wypowiedzi cokolwiek o znudzeniu się kobiety. Hint:nie znajdziesz nigdzie takiego cytatu także w---------j do podstawówki uczyć się czytania ze zrozumieniem. Dość mam was przygłupów nieumiejących zrozumieć krótkich form pisanych.
  • Odpowiedz
Zacytuj mi w mojej wypowiedzi cokolwiek o znudzeniu się kobiety


@wykopowiczka69: skoro nie dajesz mężczyźnie żadnego prawa obrony majątku, przed tym, że kobiecie się znudzi i pójdzie do jakiegoś gacha z jego kasą, to jest jasne, że dajesz sobie taką możliwość.

Chcesz szukać idioty, który pozwoli, żeby całe jego życie zależało od twojego widzimisię, a samą siebie chczesz dobrze zabezpieczyć, żeby on nie miał jakiegokolwiek wpływu na twoje, zatem nie
  • Odpowiedz
@Tical25: Czyli jesteś idiotą, który nie umie czytać, tylko dorabia sobie do wszystkiego ideologię, żeby mu pasowało pod jego projekcję rzeczywistości.
Nie rozmnażaj się, zakończę tę pomyłkę genetyczną na sobie. Taki prezent dla ludzkości na 2017.
  • Odpowiedz
Czyli jesteś idiotą, który nie umie czytać, tylko dorabia sobie do wszystkiego ideologię, żeby mu pasowało pod jego projekcję rzeczywistości.


@wykopowiczka69: jeśli ja jestem idiotą to ty tak samo, skoro nie chcesz podpisać intercyzy, tylko dorabiasz sobie projekcję, że facet cię rzuci dla młodszej.

Wedle statystyk, kobiety trzy razy częściej zakładają sprawy rozwodowe niż mężczyźni, ale i tak wymyślasz idiotyzmy o rzuceniu dla młodszej.
  • Odpowiedz
Zdradzane kobiety składają papiery o rozwód?


@wykopowiczka69: Większość pozwów rozwodowych jako powód ma podaną tak zwaną ,,niezgodność charakterów" czyli znudzenie się facetem, bo jakoś gdy brały ślub to tej ,,niezgodności" nie zauważały.
  • Odpowiedz