Wpis z mikrobloga

Mój współlokator jest ukraincem, najbardziej chytrym #!$%@? pod słońcem. Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł. Non stop #!$%@? makaron z parowkami. Jest tak chytry że znosi do domu rzeczy, które ludzie wyrzucają np ostatnio przyniósł taki wieszak na pranie, innym razem głośniki z jakiejś starej unitry. Wszystkie te szpeje ma zamiar zabrać na Ukraine, chyba będzie musiał jakiegoś jelcza nająć żeby to wszystko zmieścić , a i tak coś mi się wydaje że będzie musiał zrobić 2 kursy bo na raz się nie zaladuje. To nie Niemcy wykupują Polskę tylko ten #!$%@? po trochu wywozi wszystko co jest. Nawet słoiki po ogorkach czy salatce jadą na Ukrainę bo przydadzą się na przetwory w przyszłości. Jakby na Ukrainie nie było słoików ja #!$%@?. Oby na granicy go nie puścili z tymi sloikami. Musiałby się chyba wracać do poznania, bo przecież szkoda wyrzucić. Tam skąd pochodzę o takim czlowieku jak on mówi się że burą suke do Warszawy by gonił. Tak przy okazji. Nie potrzebuje ktoś słoików? #truestory
  • 179
@Nemrod: Ciekawie zmienia się wartość w ludzkich oczach i umysłach.
Wystarczyłoby, aby jakiś miliarder/milioner wyrzucił na śmietnik kilkuletnie auto luksusowe, meble czy cokolwiek innego.
Ktoś te rzeczy pozbiera i następnie sprzeda komuś takiemu jak ludzie pokroju OPa.
Następnie ludzie pokroju OPa, używając rzeczy ze śmietnika, będą gardzić biedniejszymi od siebie - totalna hipokryzja.
Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł


@PSZMO:
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie,
@PSZMO: To Ty chyba nie wiesz co nasi rhobacy na zachodzie odwalają. Mam paru kumpli z dawnych lat który robią w Niemczech/Holandii i jak ostatnio wszyscy sie zjechaliśmy na Święta to przyjechali busami z toną używanych pierdółek. Samych rowerów było chyba z 10, a jak zapytałem kto tym będzie jeździł, to nie odpowiedzieli, bo nie wiedzieli. xD Sprzęt kuchenny, jakaś prosta elektronika, jakieś pojemniki, butelki po drogich alkoholach, kuźwa...

Kult biedy
@KsiegaRekordowSzutki: ty masz śmietnik w głowie skoro nie umiesz czytać tego co napisałem wprost: nie jestem od nikogo zależny i nie jestem na niczyim utrzymaniu. Ba nawet nie jestem młodzieżą. Ale jak wiadomo, ktoś kto grzebie w śmieciach raczej czytać nie potrafi.
jestem polakiem, zachowuje sie podobnie jak ten Ukrainiec, bo za 1300 netto mnie na lepsze życie #!$%@? niestać!!!!!!!!!!!!!


@bezfest_onar: widać Twoja praca jest niewiele warta i każdy z ulicy jest ją w stanie wykonać równie dobrze. Ciesz się że masz aż tyle. Trzeba było zdobyć porządny zawód to by nie było problemu ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
człowieku nawet na mortadele mnie nie stać, muszę wycinać ja z gazety i zjadać


@PSZMO:
Błaznowanie to sztuka, która wymaga szerokiego rozeznania w bieżącej polityce, spostrzegawczości, szybkiego przenikliwego umysłu, elokwencji i subtelności w podsuwaniu żartów. Jeśli brakuje jednej z tych cech, ale nadrabia się ją sprawnością fizyczną i zręcznością, to można jeszcze zostać klaunem. Zaufaj mi, bo sam jestem komikiem.
autor: olin
@ktos12356:

Trzeba było zdobyć porządny zawód


Spoko, sprawdź sobie ilu rodaków w pracując w swoim zawodzie ma płacone w Polsce jak na splunięcie w pysk, a potem wyjeżdżając za granicę robią w zupełnie innej branży. Szkoda że nie mamy narodu informatyków 15k, to by nikt o żadnej biedzie nie gadał.
@ktos12356: @PSZMO: Co wyście się tak do niego #!$%@?? Znajdźcie magiczną receptę na bogactwo milionów polaków z fajnym zawodem którzy zarabiając nawet 3-4k mają do utrzymania mieszkanie, samochód, lodówkę i jakieś rozrywki. Nie każdy mieszka w wielkim mieście gdzie jakakolwiek praca jest na pstryknięcie palcem, a wyrabiając kursy człowiek staje się niewolnikiem poprzez PUP. W dupie żeście byli i gówno widzieli.

A no tak, zmień pracę weź kredyt. ( ͡
Znajdźcie magiczną receptę na bogactwo milionów polaków z fajnym zawodem którzy zarabiając nawet 3-4k mają do utrzymania mieszkanie, samochód, lodówkę i jakieś rozrywki.

@Axiss: a ktoś mi płaci za to? Martwię się o siebie a nie innych.

Nie każdy mieszka w wielkim mieście

to niech się przeprowadzi albo pracuje zdalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wyrabiając kursy człowiek staje się niewolnikiem poprzez PUP

Błąd, nic nie musisz a
@PSZMO a ma na imię Artur? Bo też mieszkałem z tam ukraincem co jadl tylko makaron z parowkami, i najtańsze płatki z mlekiem. Do tego ze dwa słoiki stały jak się wprowadziłem, ale nie wiem czy więcej zbierał, bo się wyprowadził po tygodniu
@Axiss : Sam wychodzisz na durnia jak dajesz się wkręcać w takie gierki. A zielonka sam troluje gdzie popadnie i tylko Ty geniuszu nie połapałeś się w całej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

oni myślą że są bogami bo #!$%@?ą w jakimś korpo po 12 godzin a tam sie wpaja im pogarde do tych co nie pracują w tych szklanych wieżowcach, żeby było wieksze przywiązanie psa do pasterzea
@ktos12356:

Martwię się o siebie a nie innych.


Egoizm nie jest powodem do chwalenia się.

to niech się przeprowadzi albo pracuje zdalnie


I niech sobie Ferrari od razu kupi.

Błąd, nic nie musisz a jedyne co mogą to Cie wykreślić i tyle


No spoko, to ludzie w końcu mają sobie szukać kursów czy być dymani przez januszy biznesu? Ile tu już było afer na mirko że jakiś 'pracodawca' żalił się że
Egoizm nie jest powodem do chwalenia się.


@Axiss: niektórzy mówią egoizm a inni zaradność.

I niech sobie Ferrari od razu kupi.


@Axiss: nie wiem czy wieś to najlepsze miejsca na Ferrari.

No spoko, to ludzie w końcu mają sobie szukać kursów czy być dymani przez januszy biznesu? Ile tu już było afer na mirko że jakiś 'pracodawca' żalił się że za 900 zł nikogo nie może znaleźć?

ludzie płaczą na
@Axiss: o czym ty pleciesz, koleś swoją postawa i osiągnięciami przegrywa dyskusje na starcie. Co mam go przeprosić że mu w życiu nje wyszło? Każdy jest kowalem swojego losu i jeśli mu coś w życiu nie wyszło to powinien mieć pretensje wyłącznie do siebie. Niech sprzeda nerke to będzie miał dużo kasy