Wpis z mikrobloga

Mój współlokator jest ukraincem, najbardziej chytrym #!$%@? pod słońcem. Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł. Non stop #!$%@? makaron z parowkami. Jest tak chytry że znosi do domu rzeczy, które ludzie wyrzucają np ostatnio przyniósł taki wieszak na pranie, innym razem głośniki z jakiejś starej unitry. Wszystkie te szpeje ma zamiar zabrać na Ukraine, chyba będzie musiał jakiegoś jelcza nająć żeby to wszystko zmieścić , a i tak coś mi się wydaje że będzie musiał zrobić 2 kursy bo na raz się nie zaladuje. To nie Niemcy wykupują Polskę tylko ten #!$%@? po trochu wywozi wszystko co jest. Nawet słoiki po ogorkach czy salatce jadą na Ukrainę bo przydadzą się na przetwory w przyszłości. Jakby na Ukrainie nie było słoików ja #!$%@?. Oby na granicy go nie puścili z tymi sloikami. Musiałby się chyba wracać do poznania, bo przecież szkoda wyrzucić. Tam skąd pochodzę o takim czlowieku jak on mówi się że burą suke do Warszawy by gonił. Tak przy okazji. Nie potrzebuje ktoś słoików? #truestory
  • 179
  • Odpowiedz
  • 35
@factoryoffaith_ nie sluchaj tych idiotow co uwazaja za "niegodne" wziecie czegos z wystawki czy ze smietnika. Masz 100% racji i trzymaj sie swojej filozofii zycia. Na tym wlasnie polega bycie ekonomicznym by madrze dysponować pieniedzmi i korzystac z rzeczy ktore moga byc wykorzystane a nie jak stado baranow leciec po nowe do sklepu. Propsy dla Ciebie.
  • Odpowiedz
@megaloxantha mówi że jak będzie się wyprowadzac kiedyś od nas to zerwie w korytarzu całą boazerie i wywiezie #!$%@? bo jemu się taka przyda na Ukrainie. Taka sytuacja
  • Odpowiedz
@PSZMO: no i co? Ludzie za dużo wyrzucają rzeczy, które nadal działają, bo nie chce im się śrubki przykręcić. i fajnie że ktoś z tego korzysta, a nie wszystko musi mieć nowe i tylko kolejne śmieci generować.
Ja do mamy tez zawsze woziłam słoiki. I też mam suszarkę na pranie ze śmietnika
  • Odpowiedz
@PSZMO: Miałem takich współlokatorów w Polsce. Musieli ich chyba do tego przyzwyczaić rodzice wychowani w PRL. Chomikowanie suchego chleba, słoików, butelek, nawet tekturowych #!$%@? wytłoczek po jajkach. Chowają to debile tygodniami po kuchni żeby potem jechać z tym pociągiem 300km do domu.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Współczesna bananowa młodzież nie musi mieć kredytów, wystarczy, że jest na utrzymaniu rodzinki i w sytuacji odcięcia od źródełka zmienia poglądy o 180 stopni lub na powrót wraca do źródełka.
Akurat, nie muszę grzebać w śmieciach, niemniej całkowicie rozumiem tych grzebiących, jak i tych, którzy mają śmietnik w głowach.

  • Odpowiedz
@Nemrod: Ciekawie zmienia się wartość w ludzkich oczach i umysłach.
Wystarczyłoby, aby jakiś miliarder/milioner wyrzucił na śmietnik kilkuletnie auto luksusowe, meble czy cokolwiek innego.
Ktoś te rzeczy pozbiera i następnie sprzeda komuś takiemu jak ludzie pokroju OPa.
Następnie ludzie pokroju OPa, używając rzeczy ze śmietnika, będą gardzić biedniejszymi od siebie - totalna hipokryzja.
  • Odpowiedz
@PSZMO: Kiedyś na TVN leciał program o Polakach przyjeżdżających do US, i pokazywali tam jak Polacy po przyjeździe normalnie chodzą po śmietnikach albo w dniu kiedy jedzie śmieciarka po gabaryty i wybierają co jest w miarę ok. Taki los biedaemigranta.
  • Odpowiedz
Możecie mi Wierzyc, bądź nie, ale na jedzenie miesięcznie wydaje 200 zł


@PSZMO:
Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet
  • Odpowiedz