Wpis z mikrobloga

W sensie, że beneficjenci 5oo+ siedzą na górze i się chichrają?


@Szaber: wiesz, że 500+ to jest pikuś przy polskich wydatkach publicznych, które wynoszą ponad 700 miliardów złotych?
  • Odpowiedz
zmniejszyło kilkunastokrotnie nędzę wśród dzieci


@Tical25: Serio? Nie odnotowałeś przypadkiem zwiększenia liczby reklam pożyczek/kredytów bankowych? Ludzie biorą z banków po 10 k i kupują używane samochody bynajmniej nie z polskiej dystrybucji, a spłacają z 500+. Wiem, bo dwie moje siostry biorą po 500, no i jedna była już dobrze ustawiona, dwa domy, dwa samochody, mały ale nowy jacht, gówniak z ADHD dostał quada. Druga poszła na wieś i się nie przelewało,
  • Odpowiedz
Nie odnotowałeś przypadkiem zwiększenia liczby reklam pożyczek/kredytów bankowych?


@Szaber: odnotowano znaczny spadek zaciągania tzw. chwilówek.

Ludzie biorą z banków po 10 k i kupują używane samochody bynajmniej nie z polskiej dystrybucji,


Przedstaw na to jakieś statystyki.
  • Odpowiedz
@Tical25: A może frytki do tego? Nic więcej nie będzie, bo nie moim zadaniem jest nawracanie pisowskiego elektoratu. W sumie możesz sobie na nich głosować, jeśli kupiłeś i dalej kupujesz te populistyczne brednie. Mam to gdzieś, bo właściwie w każdej chwili mogę wyjechać choćby na Islandię. Plan jest jednak taki, żeby poczekać do kolejnych wyborów, a może będą przedterminowe wybory i PiSlam polegnie? Już chyba kiedyś tak było...
  • Odpowiedz