Wpis z mikrobloga

@Dobre_bo_z_Marcepanem:
Pierwsza jeśli chodzi o całość, były przed nią tylko opowiadania z uniwersów wiedźmińskiego.
Swoją drogą aż Ci zazdroszczę, chciałbym to zaliczyć jeszcze raz bez znajomości całości (przerobionej z x5 razy)
  • Odpowiedz
Pierwsza jeśli chodzi o całość, były przed nią tylko opowiadania z uniwersum wiedźmińskiego.

Swoją drogą aż Ci zazdroszczę, chciałbym to zaliczyć jeszcze raz bez znajomości całości (przerobionej z x5 razy)


@Trique:
  • Odpowiedz
  • 0
@Trique opowiedz mi co widzisz w tej serii? Została mi ostatnia część do przeczytania, ale nie wiem czy przebrnę. Pani jeziora wydaje się być najgorszą częścią z powodu tych retrospekcji czy jak to nazwać, może zabieg ciekawy ale totalnie mnie nie kupił. Poza tym nie rozumiem fenomenu, ale chętnie bym posłuchał kogoś, kto się tym jara ( ),
  • Odpowiedz
@j4ace:
Nie lubię recenzować czy opisywać książek/filmów/gier bo sceny które w mojej opinii urywają dupę, dla kogoś mogą być zwyczajnie nudne ale postaram się jakoś Ci doprecyzować co mnie się podoba w sadzę i dlaczego przeczytałem ją całą kilka razy.

Podstawowa sprawa, sagę owszem zaliczyłem kilka razy ale całą tylko 2 razy, pozostałe czytania pomijały wątki polityczne/genezy/pochodzeniowe/wojenne które już znałem, a które są ciekawe tylko raz (a i tu nie wszystkie)

Pomijając postać Geralta, jego charakterystykę, styl bycia i zachowania bo to jeden z ciekawszych
  • Odpowiedz
  • 1
@Trique podpisalbym się pod to rękami i nogami, szczególnie pod twoim podsumowaniem. Ale właśnie z tego powodu seria jako całość jest po prostu słaba w mojej opinii. No ale de gustibus non est disputandum.
  • Odpowiedz