Wpis z mikrobloga

@Zorak: Przykro nam, że Ci się nie podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°) Doceniamy jednak krytykę i weźmiemy pod uwagę to żeby przestać być #!$%@? (to poważny quest!) i spróbujemy ograniczyć "gimbomowę" ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS Gdyby za każde "fucking" z BTS/JD dawali nam złotówę to byśmy jeździli ferrari, nie peżotami ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Zorak: Dzięki za uwagi przyjacielu. Śmiejemy się, bo szczerze - to nasze hobby, robimy to na luzie i obraliśmy jasny kierunek bez spiny. Niemniej każda krytyka jest bardzo mile widziana o ile to ma ręce i nogi.

Nie chcę się wdawać w polemikę ale sądzę, że wiedzę o grze mamy na w miarę przyzwoitym poziomie jak na PL warunki (no tak uśredniony MMR komentatorów z dziś to 5,7K) - ale jesteśmy
@DOTA2PL glownie to na przeklenstwa zwracajcie uwage, na pewno sponsorzy by was ucieszyli a ich cos takiego razi bo nikt nie chce byc z takim show kojarzony.
Zreszta zobaczcie na BTS itp wiem ze to inna kasa i inna liga ale jest powod dla ktorego ludzi im placa za komentowanie ich ligi i turniejow.
@Zorak: I tak, i nie - to dość trudny temat. Nie jeden rzucający mięsem na lewo i prawo strimer ma na pęczki sponsorów. Oczywiście - to nie jest nasza ambicja, po prostu czasem coś wypadnie - stąd od razu zaznaczyliśmy na Twitchu strim 18+.

Oczywiście BTS to wzór ale zostawiam dla Ciebie tu małe ćwiczenie - posłuchaj ile razy topowi BTSowi komentatorzy rzucają szitam, fakami i innymi na castach w trakcie
@DOTA2PL: Jeśli chodzi o przekleństwa - serio mam wrażenie że zdecydowana cześć z nich ma mniejsze znaczenie gatunkowe w języku angielskim niż w polskim. "fucking' jako przerywnik na pewno jest o wiele mniej patologiczny niż '#!$%@?' O 'shit' to w ogóle lepiej nie mówić, bo jego polskim odpowiednikiem jest 'cholera' - o to na pewno nie miałby nikt do Was pretensji. Generalnie wywalcie #!$%@? - bo to tworzy patologie.

Mnie tam
@duskhorizon: Cenny komentarz - wezmę to do serca. Bardzo słuszna obserwacja co do angielskojęzycznych castów - zostawiłem to celowo niedopowiedziane. Dzięki za oglądanie naszej transmisji ( ͡° ͜ʖ ͡°)