Wpis z mikrobloga

Znajomego żona mówi mu, że ma wypić fervex. W czajniku masz wodę zrób sobie. Ok. Zrobił, pije. #!$%@? ale to ohydne - powiedział. Ale pomaga - powiedziała żona. Takie ohydne że zatykał nos podczas picia, ale był twardy i szklankę wypił. Zamiast pomóc się źle poczuł. Po chwili żona przerażona mówi:


#truestory #zdrowie #logikarozowychpaskow
  • 35
@wysuszony: Oj, ekspercie wykopowy.

Jeśli znasz te cudowne składniki Fervexu i Gripexu, to jest wymień wraz z opisem. Nikt tego nie zabrania, no proszę, czekam. Co to za cudowne składniki?
@Faraday: przecież miałeś z nimi do czynienia skoro tak ochoczo ironizujesz witaminą C. Powinieneś być świadomy czemu służy pseudoefedryna i dekstrometorfan w Gripexie skoro tak krytycznie się odnosisz do ich działania i powinieneś wiedzieć że to z apapem wiele wspólnego nie ma. Próba dyskredytacji też średnia, choć sam za eksperta się nie uważam.
@wysuszony: Czytam i nie widzę sensu kupowania drogich preparatów z tymi dodatkowymi substancjami :)
Dlatego porównałem Gripex i Fervex do zwykłego paracetamolu. To jest podstawowa substancja czynna.

Nie każdy organizm reaguje tak samo na paracetamol. Dla mnie skuteczniejsza jest polopiryna :)
@Faraday: Gripex ma jeszcze dekstrometorfan - na kaszel, to co Acodin, a poza tym jeszcze pseudoefedrynę na katar i paracetamol na gorączkę. i właśnie na to jest - na łagodzenie objawów choroby. wszystko się zgadza. ale już wyżej ktoś Ci to napisał, a i tak nie dotarło.
@SScherzo: Dawno temu to spożywałem i już nie pamiętam smaku.
W żaden sposób nie pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polopiryna i ciepła herbatka działa lepiej.
Widocznie taki organizm.