Wpis z mikrobloga

#!$%@?, moja najbliższa kuzynka (ona i ja jesteśmy jedynymi wnuczętami naszego dziadka) osiągnęła apogeum #!$%@? umysłowego. Przerosła nawet #logikarozowychpaskow. Dziadek kocha ja jak głupi. Czeka na telefon od tej #!$%@? a ona ma schorowanego jedynego dziadka w dupie. Nie umiała zadzwonić jak dziadek był 2 miechy w szpitalu. Zero zainteresowania. Zaprosiła nas na wigilie. Wszystko spoko, dopóki nie przyszedł czas rozdawania prezentów. Od ukochanej wnuczki Dziadziuś dostał co? KOLOROWANKĘ I MAZAKI. Gdyby była 12latka to bym zrozumiał. Luz, niepomyslala,#!$%@?. Ale ona ma 34 lata i zarabia taki hajs, ze programiści mogą zazdrościć( pracuje w #londyn jako dermatolog. #!$%@? mnie jeśli przesadzam, ale ja się poczułem jakby mi ktoś w twarz splunął. Sorry Mireczki, ale musiałem się wygadać.
#gorzkiezale #gownowpis
  • 14
@ziuaxa: powiem Ci tak. To nie pierwsza taka akcja w jej wykonaniu. Szkoda mi strzępić ryja. Ale jasno jej dałem do zrozumienia ze po raz kolejny dała dupy po całości. Myślisz ze się przejęła?
#!$%@? mnie jeśli przesadzam, ale ja się poczułem jakby mi ktoś w twarz splunął. Sorry Mireczki, ale musiałem się wygadać.


@Pettev: w zupełności cię rozumiem. Jestem z tobą ^^