Wpis z mikrobloga

@Leninzone: przeciez ja zwalczam stan przegrywu, pomagam Mireczkom z tego wyjsc, daje same dobre rady. No chyba, ze masz na mysli, ze podrywanie dziewczyn na ulicy jest w porzadku. Nie, nie jest. Z tym nalezy walczyc.
@Leninzone: Kilku już poległo w dyskusjach i ze mną i @wyjde_z_przegrywu. Do rzeczy. Na moim przykładzie, mając 23 lata i zaburzenia osobowości człowiek bez doświadczenia ( nie całowałem się nawet ) w związkach nie będzie potrafił poderwać różowej. Ja raz zagailem nieznajoma i dostałem fałszywy numer. Nie jestem chyba stworzonych do związków, nie byłem w żadnym i raczej tak pozostanie. Zostało mi samodoskonalenie się, chodzenie na roksa i podróżowanie. Do
@MINDGAME: jeśli mówisz, że jesteś brzydki i raczej mało dynamiczny to nie celuj w piękne księżniczki, bo na 99% ci się nie uda. Zainteresuj się mniej atrakcyjnymi szarymi myszkami i na pewno osiągniesz sukces
@Leninzone: No dobra ogolnikami też mogę rzucac. Gdzie takie znaleźć?

@vezer nawet na Facebooku nie mam foty. Brzydkie przetłuszczające się włosy ( codziennie myje głowę jest to związane z ŁZS), twarz pokryta lojotokowym zapaleniem skóry, krzywy nos, okulary, brak zarostu normalnego gówniane włosy prawie łonowe pod nosem xd, ładne zielone oczy, 175 cm, 65 kg, trochę umięśnione ciało ( dalej ćwiczę) plamy po trądziku. Wstyd mi do fryzjera nawet iść, bo