Wpis z mikrobloga

@Leninzone: Ja kończę studia na uwaga polibudzie gdzie na roku wszystkie 5 dziewczyn zajęte. Z innych kierunków obwarowane są przystojnymi, zdrowymi parowkarzami. Jestem za stary na kościół. Nie wierzę od roku w boga.
@Leninzone: Nie będę próbował, widzę jak na mnie patrzą na ulicy. Nawet w sklepach ludzie są dla mnie nie uprzejmi. Chociaż przede mną był przystojny koleś i jego traktowali w sklepie inaczej niż mnie.
@Leninzone: Chodziłem lata do psychiatry, różnych psychologów, zażywałem kilkanaście różnych leków. Ostatecznie specjaliście stwierdzili, że to co dało się ze sobą zrobić (dobrze panuje nad sobą, nie siedzę w więzieniu, żyję) zrobiłem, a reszty NIE DA się wyleczyć już w żaden sposób, z resztą ja nie jestem chory, mam tylko inną osobowość. Zainwestowałem w to wszystko łącznie kilkanaście tysięcy jak nie lepiej. Wystarczyło dojść do wniosku, że to ludzie są #!$%@?
@Leninzone: Przeczytałeś w ogóle co napisałem w pierwszym poście? Co byś doradził komuś kto jest taki jak ja, ale chciałby mieć dziewczynę na stałe choćby z takiego powodu, że "koledzy mają"? Są przypadki, gdzie gówno da się zrobić, takich osób jest pełno tylko nie wszyscy się do tego przyznają. To tak jak z tymi "ruchaczami", mówią co to nie oni, a potem okazuje się, że są prawiczkami, albo raz w życiu