Wpis z mikrobloga

@asasello: nadal nie. nie miałem czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym dyrektor wspomniał, że może kupić je od GlobalCAD. Ale chyba też nic w tej sprawie nie zrobił.

Tak na prawdę to nie było jeszcze potrzebne, ale firma otwiera zakład prefabrykacji od stycznia, który "częściowo" już istniał. Ale teraz już ruszy pełną parą i pewnie większość instalacji będzie robiona przez nas. A więc i porządne rodziny
@Tomus1990: patrzę na Twój nick i myślę sobie po co Ci Revit w liceum... po paru minutach jednak dotarło, że lata dziwięćdziesiąte nie były 10 lat temu()

Miałem okazję pracować w biurze wielobranżowym, gdzie architekci już robili projekty, ale MEP jeszcze nie. I przez jakieś dwa lata używałem Revita jak Navisa. Poza tym sobie trochę rzeźbiłem dla siebie.

Potem przyszedł czas na pierwszy projekt. Firma wykupiła dostęp
@michal1msiekk: ok, dzięki za info :) Revit będzie mi potrzebny lada miesiąc do współopracowywania projektów budynków (instalacje elektryczne, ale koordynowane na bieżąco z wodkan + wentyle + architektura). Przesiadam się z CADa, więc może jakoś pójdzie z Revitem. Dla mnie knowledge autodesk jest też pomocny, ale to bardziej do rozwiązywania problemów, a nie do nauki.