Wpis z mikrobloga

@PrzegrywWykopek: jaka daleka. Uswiadomilem sobie, ze i tak nie mam zamiaru bawic sie w jakis prymitywny podryw. Czytalem sobie tego Mirka i jak mysle, ze mialbym podchodzic do jakiejs dziewczyny w sklepie i ja zagadywac to az mnie #!$%@? bierze. Jestem narcyzem i uwazam sie za lepszego. Nie bede podrywal jakiegos rozowego, w ogole sama mysl, ze ona moze odrzucic moja osobe mnie #!$%@?.
@wyjde_z_przegrywu: Gdybym był przystojny to co chwilę bym podrywał ( na samą fantazje o tym, że podrywam dziewczynę staje mi przed oczami...) Taka prawda. Jako, że nie jestem przystojny to kasa musi to dopełniać. Mi wyjazd do biedniejszego kraju nic nie da, bo jestem zainteresowany chyba tylko i wyłącznie Polkami. Oczywiście pojadę gdzieś dalej by się o tym przekonać, ale podswiadomie kocham urodę Polek. Zostanę samotny na całe życie, bo całe
@PrzegrywWykopek: Nie zgadzam się te 16-29 są piekne, do tego z każdym rocznikiem urody przybywa. To zależy też gdzie mieszkasz. Ja podróżuje między dwoma dużymi miastami i widzę dużo w pociagu. Nie byłem nigdzie za granicą. Zgadzam sie z tym że potem o siebie nie dbają.
@wyjde_z_przegrywu powiedzenie do obcej laski "cześć" to już podryw? To ciekawe. Pajaca robisz z siebie wtedy gdy skaczesz wokół laski żeby zwróciła na ciebie uwagę, idziesz ulicą, laska się uśmiecha do ciebie to ty też się uśmiechnij i powiedz cześć, a jak się nie uśmiecha to #!$%@? i idziesz dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kielishek: dokladnie. Dla mnie podchodzenie do nieznajomych ludzi godzi w RiGCZ. I nie mam zamiaru kiedykolwiek tego robic. Gdybym wiedzial, ze jedyny sposob, zeby znalezc rozowego to podryw na ulicy i uda sie za x razem to wybralbym samotnosc.
@wyjde_z_przegrywu: Gówno słabo ogarniasz. Fajnie ci się za plecami śmieje z kogoś i tyle. Kim ty jesteś człowieku, że ze mnie się nabijasz? :D Opowiadaj jak tam z kobietami. Bo ja tu widzę jakieś fantazje że zagranico kobiety się rzucą na takiego dorodnego białego samca :D
@blekitny_orzel: od dluzszego czasu drwie z podrywania na ulicy i uwazam to za ponizajace i bezkusteczne. Akurat sie trafilo, ze ostatnia wypowiedz o tej gowno metodzie nalezala do Ciebie. Skonczylo sie wiadomo jak, i zawsze sie tak skonczy. Zakoduj sobie, ze nie podrywa sie dziewczyn na ulicy. Nie zagaduje, nie robi doslownie nic. Marnujesz tylko czas, one Ci odpisza, zebys to robil bo chca atencji.
@wyjde_z_przegrywu: Po pierwsze nie podrywałem zupełnie randomowej laski na ulicy tylko dziewczynę z którą już trochę sobie rozmawiałem na luzie i zwyczajnie wydała mi się super laską więc w końcu zagadałem. A że skończyło się jak skończyło no to mój pech zwyczajnie. Dlaczego uważasz, że zrobiłem z siebie idiotę? Wiesz, że ja tam dalej zamierzam kupować i żartować sobie z tą dziewczyną?
@wyjde_z_przegrywu: no, jest taki jeden w necie co uważa, że fakt że nie udostępnia mu się kobiety to łamanie jego praw człowieka. Nie mam o tym człowieku dobrego zdania. I o tobie też nie. Nie za twoje poglądy, ale za to, że ewidentnie kpiłeś ze mnie za moimi plecami.
@wyjde_z_przegrywu: no i znowu że się ośmieszyłem. A tag każdy mógł sprawdzić i zobaczyć łatwo, że o mnie ci chodzi właśnie. W porządku byłoby dodać moj nick w tym poście. A tak jak to zupełnie przypadkiem znalazłem, bo tagu żadnego nie subskrybuje ani twoich postów tym bardziej.
@blekitny_orzel: bo sie osmieszyles, nigdy wiecej juz tego nie rob, sluchaj moich rad, a daleko zajdziesz. A jak bedziesz sluchac gowno rad to zawsze bedziesz tfwnogf. A moj post i tak byl pisany pod katem ostatnich wypowiedzi, bo od dluzszego czasu z tego drwie.
@blekitny_orzel: ok, rob z siebie posmiewsko. Widocznie godnosc jest Ci obca. Dzieki i wzjamenie. Nawet jakby sie udalo to taki zwiazek sie rozpadnie na 99 procent. Nic o tym czlowieku nie wiesz, wez zaloc konto na jakiejs sympatii a nie pajacujesz i sie ponizasz. Miejze RiGCZ.
@wyjde_z_przegrywu: ale idąc Twoim tokiem rozumowania, to kobieta również pajacuje i robi z siebie idiotkę, jak się ładnie ubierze. Założy obcasy czy spódnicę. Czemu ona ma sie wysilać i brać udział w tym festiwalu #!$%@?? Jakieś szminki, układanie fryzury pół godziny, ściskające majtki, koronki niewygodne i inne gadżety... Po co makijaż i manicure. Oczy pieką od tuszu, dupy podetrzeć normalnie nie można bo paznokcie świeżo malowane. Bolec powinien jej się należeć
@Zheta: a ktos Ci kaze chodzic w makijazu? Cala ta szopka to istny festiwal #!$%@?, typowy przyklad wmawiania komus jakiejs roli. Mezczyznie sie wmawia, ze ma byc lowca, a kobiecie, ze ma byc zwierzyna. Durna przebiera sie za jelenia i lata po tym lesie miastem zwanym i czeka az ktos ja zlowi. A jak spotka #!$%@? mysliwego to go wysmieje. Taka jest prawda na ten temat. Nasza cywilizacja to jest jakis
@Zheta: jako lewicowy feminista (tzn. egalitarny; egoistyczny - liberalny feminizm szkaluje motzno) uważam właśnie że bardziej postępowe byłoby gdyby kobiety też się w to nie bawiły i nie finansowały koncernów odzieżowych, kosmetycznych itd., a buty na obcasie szkodzą zdrowiu. Reklamy takich produktów i przedstawianie jakiś ideałów piękna powinny być zdelegalizowane.