Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki! Właśnie podjąłem jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu. Złożyłem wypowiedzenie w pracy, jestem w trakcie sprzedawania wszystkich co bardziej wartościowych rzeczy i wyjeżdżam do Kanady (Vancouver).
Życzcie mi szczęścia żeby się jakoś ułożyło:) Nikogo tam nie znam i jestem mega zestresowany, ale też dziwnie nie mogę się doczekać stycznia(wtedy wylatuję).
Jak już się ogarnę ze wszystkim to zrobię jakieś ciekawe rozdajo syropu klonowego, czy coś (òóˇ)

ps. Nie chce ktoś kupić fendera telecaster? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#emigracja #kanada #vancouver #gitara #gitaraelektryczna #fender
  • 42
  • Odpowiedz
@Vincenzo: mam parę kontaktów, ale nic pewnego póki co. Odłożyłem pieniędzy na jakieś 2-3 miesiące i liczę, że przez ten czas coś znajdę.
@InnychNieBylo: Długo byłeś? Gdzie pracowałeś? Jakie miasto?:)
@Kamann: @Helsantonio_Montes: Fender Koa Telecaster. Made in Korea. Była to jakaś edycja limitowana, w Polsce takiego nie spotkałem.
@Karkor: Jak już się tam ustawię, to wszystkim mireczkom służę pomocą w przeprowadzce (
  • Odpowiedz
@Linds: Dzięki! No jeżeli znajdą się rzeczywiście chętni to będę się odzywał już po wyjeździe.. Póki co mam 2-3 tygodnie żeby pozamykać wszystkie sprawy w Polsce, więc nie będę pewnie tak aktywny tutaj, ale po wyjeździe na pewno podzielę się z wami wrażeniami ;)
@KIJU87: Wizę załatwiałem przez stronę http://www.cic.gc.ca tam są wszystkie potrzebne informacje. Jeżeli masz poniżej 35 lat, to najlepiej składać podanie o wizę International Experience
  • Odpowiedz