Wpis z mikrobloga

Chodzę już jakiś czas na siłownie, przytyłem sporo, miałem swoje wzloty i upadki (ciężko mi utrzymać dietę, bo zwyczajnie nie cierpię jeść). Mam dziwny problem z okolicami łokcia (miejsce zaznaczone na obrazku), np. mam jeszcze sporo siły żeby wycisnąć sztangę, a przez kłujący ból nie jestem w stanie dokończyć ćwiczenia. Ból pojawia się wyłącznie podczas wyciskania sztangi/hantelek. Co robić? Nawet nie wiem do jakiego lekarza ewentualnie iść, bo nie boli mnie sam łokieć tylko jakby jakieś ściągno/mięsień obok.

#mikrokoksy #silownia help!
Adasi - Chodzę już jakiś czas na siłownie, przytyłem sporo, miałem swoje wzloty i upa...

źródło: comment_0NbUGumDy0xkd16KAZfP3M9XbBRIK10K.jpg

Pobierz
  • 29
@Adasi: glukozaminę kup ( jakiś for flex) i #!$%@? wyparzone zmixowane na proszek skorupki jajek. Do tego możesz opaskę na łokcie #!$%@?ć . Jeśli to w ciągu miecha nie pomoże to lekarz.
@Adasi: Miałem możliwe, że coś podobnego. Ból przy wyciskaniu taki specyficzny. W moim przypadku rozmasowanie przez wykwalifikowaną osobę pomogło, ale to dopiero jeden trening za mną. Zobaczymy co będzie dalej. ()
@Adasi: To moze byc sciegno, badz przyczep. Po dobrej rozgrzewce trica rozciagaj mocno oraz po treningu rozciagnij. Kup jakis zel na bol.
Najlepiej idz do fizjoterapeuty, bo ttak to na oslep kazdy gada.

Ale w jaki sposob nie mozesz wycisnac? Bo jesli nie mozesz wyprostowac rak to raczej miesien
Jesli dotknac klatki i podniesc wtedy, to moze sciegno, badz przyxzep
@Demolka90:Aaa Ty pewnie z tych co mówią "wszystko co naturalne jest zdrowe".
Jedz mielone wapienie.

Odkładające się w stawach związki wapnia to nic fajnego.

Różne głupie metody są znane od lat co wcale nie sprawia, że nagle stają się mądre.
@Demolka90: Poczytam o tych jajach. Z tym, ze moim zdaniem to nie boli mnie staw tylko "mięso" przed łokciem. Nie wiem jak nazwać tą część ciała, bo to już nie jest triceps (no może jego koniuszek).

@mafiozorek: Dochodzę do momentu widocznego na obrazku i fizycznie mam siłę podnieść ciężar i zrobić spokojnie kilka powtórzeń bez przesadnej napinki, jednak bardzo przeszkadza mi ból przed łokciem (w miejscu zaznaczonym na poprzednim obrazku)
Adasi - @Demolka90: Poczytam o tych jajach. Z tym, ze moim zdaniem to nie boli mnie s...

źródło: comment_qSW61ohvmuw1aZVK3z7Pdk2m3Mvl61UR.jpg

Pobierz