Wpis z mikrobloga

rządzący właśnie tego chcą,żebyś albo uch kochała albo uważała że wszyscy say tacy sami...


@DanielPlainview: Myślę, że to opozycja poprzez swoje działania bardzo chce aby wszyscy zobaczyli, że od PiSu wiele się nie różnią, bo może nie robią paru rzeczy, które robi teraz PiS, ale sami robią wiele, których PiS nie robił.
@Snuffkin: Spokojnie - Naród jeszcze nie jest gotowy - większość nadal jest przesiąknięta myśleniem z czasów komuny "nic ode mnie nie zależy".

Ale myślę, że za paręnaście lat ludzie upomną się o swoje prawa i ograniczą tę polityczną hucpę.

***

Póki co zostaje mi podpuszczanie trolli - to raz z obozu pisowskiego, to drugi raz kodowskiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@DanielPlainview:

Ale to prawda, jedynie nieliczni ludzie od Kukiza mają troche oleju w głowie. Wyrzucić z sejmu całe to bydło z N. PiSu, PO, SLD i PSLu. Jak mi ktoś powie, że PO i .N są spoko, to niech się puknie w łeb. Najlepiej młotkiem.
@Snuffkin: zgadzam się, kupiłem właśnie ciastka do filmu, nie mam siły na interesowanie się tym co się odpierdziela. I tak w głowie już nie świta a rozpala się myśl o wyjeździe za granicę, tak więc...
@Snuffkin: Ja mam na fejsie taką jedną antyfankę pisu, bardzo otwartą na inne religie sratatata. Dziś to chyba #!$%@? klawiaturę do kosza bo ma taki maraton srania przeróżnymi "rewelacjami" że przewijając fejsa co drugi wpis to jej :D