Wpis z mikrobloga

#dziendobry !
Dzisiaj jestem na tradycyjnym corocznym polowaniu wigilijnym. Przed chwila wyszedł na mnie dzik i sąsiad ze stanowiska obok pozyskał go jednym strzałem. Po polowaniu pewnie napiszę co mi się udalo strzelić (w końcu 3 polowania bez okazji do strzału - niedługo lufy mi zardzewieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten dzień będzie udany :) pogoda bardzo dobra na #polowanie

Darz Bór tym co na polowaniu i udanej soboty wszystkim
#myslistwo #lowiectwo #dziendobry #atencyjnyrozowypasek #pasja #hobby
dorotka-wu - #dziendobry !
Dzisiaj jestem na tradycyjnym corocznym polowaniu wigilijn...

źródło: comment_S7DZDSinwl7rIvwb1oPMfuuIee4eLTPt.jpg

Pobierz
  • 420
@xandra: większość lasów to już nie naturalny ekosystem, wymagający ingerencji z zewnątrz. O ile to zgodne z prawem i nikt na tym przekrętów nie robi, to niestety konieczne.


Nie kręcą mnie polowania w żadnym wypadku, ale rozumiem, że lepiej żeby ktoś zapłacił za coś, co i tak będzie trzeba zrobić.

A takie oburzenie jaki to świat jest zły bo ktoś lubi polować to strasznie dziecinne i naiwne ( ͡° ͜
@dorotka-wu: dlaczego piszesz "pozyskał" a nie zabił? Dlaczego wy psychopaci musicie uzywac nomenklatury odrealniającej to co robicie? Czemu na krew mowicie farba np? Nazywajcie rzeczy po imieniu - zabijacie bezbronne zwierzeta dla chorej rozrywki/satysfakcji. Zeby poczuc sie panami. Jacy to silni łowcy jestescie. Prymitywne instynkty musza znalezc gdzies ujscie co?
Nadmiar dzików (nadmiar podkreślam) trzeba zabijać gdyż szkodzą uprawom i roznoszą choroby. Rozumiem gównoburzę o polowania, ok, niekażdemu by to pasowało - sama z wiatrówki kiedyś zabijałam dzikie czerwonookie #!$%@? na podwórku (jeszcze jako dzieciak) bo ziarno wyżerały i strasznie paskudziły. Wróble też - ale w okresie gdy była ich wręcz plaga! Z czasem jak wychodziłam z wiatrówką na taras to w sekundę nie było żadnego wróbla. I dobrze, lepiej żeby uciekły.