Wpis z mikrobloga

#dziendobry !
Dzisiaj jestem na tradycyjnym corocznym polowaniu wigilijnym. Przed chwila wyszedł na mnie dzik i sąsiad ze stanowiska obok pozyskał go jednym strzałem. Po polowaniu pewnie napiszę co mi się udalo strzelić (w końcu 3 polowania bez okazji do strzału - niedługo lufy mi zardzewieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten dzień będzie udany :) pogoda bardzo dobra na #polowanie

Darz Bór tym co na polowaniu i udanej soboty wszystkim
#myslistwo #lowiectwo #dziendobry #atencyjnyrozowypasek #pasja #hobby
dorotka-wu - #dziendobry !
Dzisiaj jestem na tradycyjnym corocznym polowaniu wigilijn...

źródło: comment_S7DZDSinwl7rIvwb1oPMfuuIee4eLTPt.jpg

Pobierz
  • 420
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: nie szanowałem Cię kiedyś za te wyśmiewanie gościa na rozmowie kwalifikacyjnej ale teraz za tą cierpliwość podczas tłumaczenia obrońcom biednych dziczków masz plusa jak cholera.

@xandra: daj już spokój, zupełnie nie rozumiesz o co chodzi w polowaniach
  • Odpowiedz
@palcem_robiony masz dwie mozliwosci - wersja dla tych leniwych i tych trochę mniej ;p
Albo piszesz na staż od razu i przydzielaja kolo łowieckie z gory, albo musisz obczaic w okolicach kto poluje. Później tylko podgadac, pojezdzic na polowania i zobaczyć jak to jest.;)
  • Odpowiedz
Zazwyczaj mysliwi to zakompleksieni albo wystraszeni zestresowani ludzie ktorzy caly czas musza sobie udowadniac swoja sile i zaspokajac potrzebe dostarczania adrenaliny. Poluja na bezbronne zwierzeta i strzelaja do nich z niewielkich odleglosci. To troche jak Sebix okladajacy przystanek ktory nie odda albo tlukacy jakiegos dzieciaka zamiast walczyc na amatorskich galach. Zaden z tych wasatych Januszy nie czul celownika na sobie, nie byl na froncie zeby grac fair play. W lesie pompuja swoje
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: jak to ogólnie (jeśli da się to opisać ogólnie) wygląda ze strony, bo ja wiem, prawnej, jakiejś regulaminowej, coś... Jeśli chodzi o polowania to wiem tyle, że czasem jest sezon na to, a czasem na tamto, ale to idzie sie w las i #!$%@? tyle dzików ile wlezie? Są jakieś limity, kontrole, cokolwiek?
  • Odpowiedz