Wpis z mikrobloga

#dziendobry !
Dzisiaj jestem na tradycyjnym corocznym polowaniu wigilijnym. Przed chwila wyszedł na mnie dzik i sąsiad ze stanowiska obok pozyskał go jednym strzałem. Po polowaniu pewnie napiszę co mi się udalo strzelić (w końcu 3 polowania bez okazji do strzału - niedługo lufy mi zardzewieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ten dzień będzie udany :) pogoda bardzo dobra na #polowanie

Darz Bór tym co na polowaniu i udanej soboty wszystkim
#myslistwo #lowiectwo #dziendobry #atencyjnyrozowypasek #pasja #hobby
dorotka-wu - #dziendobry !
Dzisiaj jestem na tradycyjnym corocznym polowaniu wigilijn...

źródło: comment_S7DZDSinwl7rIvwb1oPMfuuIee4eLTPt.jpg

Pobierz
  • 420
@xandra: Jestem ciekaw czy będziesz mogła spojrzeć w oczy swoim wnukom, jeśli takich będziesz miała i będziesz mogła im powiedzieć w twarz, że przez całe życie trułaś planetę na której będą żyć. Nie mogłem zeedytować poprzedniego postu, a był troche nie po Polsku.
@xandra: Każdy truje, choćby korzystając z elektryczności. W Polsce produkuje się prąd zanieczyszczając środowisko, więc pośrednio każdy korzystający z niego do tego się przycznynia. Zakładam, że chodzisz w coś ubrana, skoro brzydzisz się polowaniem odpada skóra, więc przynajmniej część twych ubrań w jakimś stopniu jest z tworzyw sztucznych.
@dorotka-wu: pytanie: jak wygląda takie polowanie? siedzicie sobie gdzieś i walicie jak coś na Was wyjdzie, czy łazicie po lesie? Zastanawiam się, bo ja gdybym miał iść na takie polowanie, to raczej wolałbym mieć na sobie jakąś oczojebną, żarówiastą kamizelę, co by mi kolega przez pomyłkę dupy nie odstrzelił.