Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak wyleczyć się z bycia romantykiem? Mam 22 lata, chodzę regularnie do kościoła, pracuję, mam ładną sylwetkę i twarz. Od 4 lat nie wypiłem ani ml alkoholu i nie wypaliłem żadnego papierosa. Po zachowaniu koleżanek widzę, że gdybym im coś zaproponował nie odmówiłyby. Ale ja zawsze chciałem przeżyć prawdziwą miłość. Wiecie, zakochanie od pierwszego wejrzenia, wspólne spacery, seks dopiero po ślubie, potem co najmniej piątka dzieci. Wszystkie dotychczasowe moje związki (3) kończyły się z powodu:

1. Po pół roku, podczas rozmowy powiedziała mi, że nie jest dziewicą. OK, nic do tego nie mam, ale związek musiałem skończyć, ponieważ miałem inne cele w życiu.
2. Hedonistka, zależało jej tylko na chwilowej przyjemności. Nie obchodziło ją nic oprócz tego, żeby w weekend się naspawać, a potem może będzie co ma być. I tak co tydzień.
3. Straciła lewą dłoń w wypadku. Mi to kompletnie nie przeszkadzało, ale ona powiedziała, że nie zasługuje na mnie i wyjechała do UK.

Oprócz tych trzech związków, dużo koleżanek proponowało mi spotkania, ale wiedziałem, że to nie to. Myślałem, żeby zapisać się do jakichś organizacji czy kółek katolickich, tam chyba można spotkać normalne dziewczyny? Czy pozostaje mi porzucenie własnych ideałów?

#tfwngf #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #katolicyzm #chrzescijanstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wrrrrrrrrrrrrrr: XD ludzie nawróceni są rakiem. Powiedz to św. Pawłowi. Też miał całe życie szukać ludzi swojego pokroju? Straciłem szansę, ale Pan Bóg czeka na mnie jak miłosierny ojciec, więc sorry koleś.
  • Odpowiedz
@lordus2: Bóg jest miłosierny i przebacza. Ja nie. Mam nadzieję, że te, które same są dziewicami też nie.

W każdej wspólnocie większość młodych dziewczyn to nawrócone po przejściach. Już nawet tam nie można szukać.
  • Odpowiedz