Wpis z mikrobloga

@TenNorbert: Oczywiście, ale nie z Wawy. Poza tym po co latać z Wawy skoro można lecieć jak człowiek. ;)

8 h 40 min do Seulu najnowocześniejszym samolotem rejsowym na świecie!

Do Osaki 9 h 35 min ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tokio > 9 h 40 min ;)
@TenNorbert: słyszałem, że w lipcu 90% wilgotności powietrza i nie trzymam się kurczowo tej daty. kwiecień i maj z kolei bogaty w miliardy turystów. muszę podumać, może wrzesień? kiedy licealistki zmieniają strój z letniego na zimowy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unknown_stranger: Co ty #!$%@?? Ja rozumiem, że można mieć kompleksy, ale #!$%@? co jest nie tak z Dreamlinerem LOTu? Ok, mogłyby być ładniejsze hostessy i młodsze. Ale żarcie jest całkiem ok, system rozrywki bardzo fajny, a sam samolot komfortowy. Zdecydowanie bardziej sobie chwaliłem niż Airbusa A380, w którym na przykład nawalała elektronika i z Pekinu do Dubaju cały system padł.
@unknown_stranger: To może jedź autobusem? Bo żeby jechać gdzieś za granicę, aby lot był godzinę krótszy to dla mnie jakieś nieporozumienie ;)

No i super, że lecisz A350. Ale totalnie nie rozumiem tego zachwytu. Rozumiem jakby LOT do Tokio wysyłał jakieś rozlatującego się Boeinga 767 (tak jak kilka lat temu do Toronto, nie wiem czy dalej tak jest) - ale Dreamliner jest naprawdę zajebisty i LOT mimo, że długi był bardzo
Aaa no i co jest nie tak z lotniskiem w Wawie? Ok, żarcie drogie. Ale ja tam przyjeżdżam, odprawiam się i lecę. Nie koczuję pół dnia czy nocy.
@AvantaR: Ty lubisz latać, a ja się boję i nie lubię, więc nie zrozumiesz. 8 i pół godziny jakoś bym wytrzymał, ale nie 12.

Znam kogoś kto leciał A350 i powiedział, że komfort lotu jest znacznie większy niż w 787 + więcej miejsca.

Do lotniska nic nie mam.
@unknown_stranger: Nie wiem co się tak sfiksowałeś na te 12 godzin, bo z Okęcia na Naritę leci się w jedną strone ponad 9 i w drugą trochę ponad 10. Też do niedawna nie lubiłem latania. Może weź ogarnij to po prostu w swojej głowie, to wbrew pozorom nie jest takie trudne (jeśli jest się średnio rozwiniętą małpą, rozumie odrobinę praw fizyki itd.)

Poza tym po co latać z Wawy skoro można
Jak dla mnie LOT jest całkiem fajny, bezpośrednio, nowe samoloty tylko latać. Najważniejsze, że nie ma przesiadek, kolejnych security check i innych bzdetów. Te 10,5 godziny czy 11,5 godziny w drodze powrotnej to jest wielka różnica. Wcześniej z przesiadkami podróż trwała o wiele dłużej.
Dokładnie to końcówka marca. Na około 2 tygodnie. Jak do stycznia nic się nie zmieni to i tak kupię. Za długo już odkładam tą podróż
@zolwixx: Najlepiej marzec/kwiecień albo październik/listopad. Turystów zawsze jest dużo :)

@TenNorbert: Fajnie że robią ciągle te promocje, ciesze się że złapałem bilet na poprzedniej bo teraz maj był już po 2600. Niezły wypas z 4 tygodniami, ja niestety w przyszłym roku ograniczyłem się do niecałych 3.