Wpis z mikrobloga

Poza tym owszem - drogo, ale nie widzę uzasadnienia dla podawania komukolwiek zakresu kosztów. To jest usługa.


@PerkoS: czo
Przecież studniówki nie organizuje (chyba) firma się w tym specjalizująca tylko jakiś losowy rodzic, który oddzielnie zamawia żarcie, DJa, dekoracje, dziwki itp.

@artur200222: gdzie jest samorząd szkolny? Za moich czasów studniówkę organizowało trio w składzie przedstawicieli rodziców, uczniów i nauczycieli. A przy okazji zielonych/bialych szkół skarbnik klasowy miał wgląd we wszystkie
@NieRozumiemIronii: Jeśli chodzi o samorząd szkolny to nie wiem czy prowadzą jakiekolwiek działania bo nie mam z nim kontaktu, ale domyślam się, że również działają pasywnie. To być może też wynika z tego, że organizatorem jest komitet studniówkowy, czyli oddzielna "formacja". Nie wiem kto w nim dokładnie jest, ale są to osoby dorosłe m.in nauczyciele oraz rodzice, którzy lubią się z nauczycielami. Pytałem się znajomych kim jest pan, który żąda przelewów
@MaciorzMacior: @invtraveler: Aktualnie nie chcę udostępniać informacji w jakim liceum to się dzieje, nie chcę niepotrzebnie psuć opinii jakiejś szkole. Wtedy też się trochę narażam na utratę mojej anonimowości, póki nie ma potrzeby to nie. Jak się afera rozkręci to wtedy raczej odsłonię karty. Mogę dodać, że możliwa aktualizacja najwcześniej za tydzień. Kiedy dowiem się nowych informacji to nie wiem, to zależy od osób, które chyba już mnie nie lubią
@artur200222 Ziomeczku walcz. Moja szkoła została połączona i przeniesiona do innej. Tamta szkoła jako, że jest większością organizuje studniówkę, a od nas w radzie były 2 osoby w sprawie studniówki. Ciekawe kwiatki tam były, np. DJ za 3500zł XD. Całość za dwie osoby miała wynosić ~500zł. Ja z kumplem jak usłyszeliśmy, że tyle na DJa idzie to się #!$%@?śmy i powiedzieliśmy dziewczynom z rady, żeby naszą klasę wycofać z tego pomysłu bo
@artur200222: u mnie studniówka na sali 120/os ale to wschodnia polska, natomiast nawet bal inżyniera w warszawie kosztował 100zł/os z zespołem, jedzeniem+alkohol, więc dla mnie to jakaś komedia. Może kawior będzie albo Zenon Martyniuk ;) walcz i daj info co i jak
@artur200222: za 300 zł to miałem na studniówce prostytutkę w cenie, w sumie wziąłem ją tylko, żeby przypału nie było - że sam idę i proporcje dziewczyn do chłopców psuję, akt desperacji wynikał z tego, że jedna dziewoja, w której byłem zakochany odprawiła mnie na sam koniec z kwitkiem i nie wiedziałem co zrobić z drugim biletem, ale i tak było super bo ja potańcowałem sobie z inną fajną dziewoją z
@artur200222: Zrozum chłopie, że ta "miła rozmowa" to tylko fasada mająca na celu odwieść cię od twojego pierwotnego celu (chcą cię wyruchać).
Domagaj się konkretów, nie bój się używać argumentów przytoczonych przez paru mirków wyżej.
Nie robisz krzywdy nikomu!
To są rzeczowe pytania i wnioski, zaprezentuj je decydentom w szkole, aby wiedzieli, że tego tak nie zostawisz i mają się ogarnąć.
@artur200222: 45 tysięcy na 150 osób. Nawet jeśli jest to organizowane w sali gimnastycznej (co wg mnie jest droższym rozwiązaniem bo trzeba płacić dodatkowo za mobilny catering). Zapytaj sie czy przypadkiem grupa organizująca nie wynajmuje od szkoły sali gimnastycznej ;> btw. w takiej cenie ciężko by było zoorganizowac jakieś dobre wesele na 150 osób, ostatecznie 100dniowka ta takie wesele tyle że bez wody ;(