Wpis z mikrobloga

Wykopki potrzebuje Waszej pomocy! Jestem troszkę samotny i chciałbym kupić sobie zwierzaczka. Niestety dużo pracuję i nie ma mnie w domu po 10 godzin dziennie czasem więcej. Chciałbym kupić zwierzaka, który nie będzie cierpiał z powodu samotności. Bardzo proszę doradźcie coś ;c

#samotnosc #zwierzaczki #pytanie
  • 121
  • Odpowiedz
@goly8622: jak znajomi wchodzą to są zdziwieni, że nie śmierdzi przy 3 królikach. Jak królik jest kastrowany to nie śmierdzi, no chyba, że nie zmienia się kuwety i królik leje w trociny czy siano.
  • Odpowiedz
@zmudeg: jak chcesz kota to tylko w 2paku. Weź dwa, najlepiej z jakiejś fundacji, bo czasem koty mogą się wzajemnie nie lubić, a taka parka zaprzyjaźnionych kotów będzie się świetnie czuła u Ciebie. Pies potrzebuje więcej uwagi i czasu więc odradzam.
  • Odpowiedz
@zmudeg kuciak że schroniska albo dwie świnki morskie. Świnki są bardzo sympatyczne i łatwe w obsłudze, można je zostawić same nawet na parę dni z odpowiednimi zapasami.
  • Odpowiedz
@zmudeg: Ok, mogę się zgłosić. Tylko na te 10 h zostawiaj zostawiaj mnie z książkami, internetem i jedzeniem. Sama się oporzadządzam, mam pokojowe nastawienie do obcych, nie obgryzam mebli. Spacery mile widziane.
  • Odpowiedz
  • 2
@zmudeg weź kota a najlepiej 2 lub więcej yo sie nie będą nudzic. Koty wymagają 0 opieki, karmisz, sprzątasz kuwete co jakiś czas i tyle, jeśli masz możliwość ich wypuszczać to nawet roboty z kuwetą bywa mniej. Polecam motzno bo to wdzięczne zwierzaki
  • Odpowiedz