Wpis z mikrobloga

I do mnie dotarła paczka świąteczna od @Grubyarchi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz od początku, w sobotę otrzymałem info z inpostu, a dzisiaj rano sms o paczce umieszczonej w paczkomacie, już myślałem jak tu się wyrwać z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po otwarciu paczki, pierwsze co to zacząłem od listu.

Co do charakteru pisma spokojnie się rozczytałem, bardzo podobnie piszę więc nie sprawiło mi to żadnych problemów. Co do muzyki widzę, że tak jak i ja, jesteś fanem Prydza i Myszy, Mau5trap vs. Pryda Stage z Tomorrowland to mistrzostwo! Czekam aż Eric powydaje w końcu swoje kawałki z którymi zwleka już kilka lat, ale co się dziwić skoro ostatnio znalazł na komputerze coś co stworzył x lat temu i o tym nie pamiętał :)

Na mechanice ciężko? Dobrą szkołę ogólnie wybrałeś.

Co do twoich pytań o warszawiaków, (pewnie się zaraz obrażą ale co mi tam), to nie tak, że nie lubią słoików, niektóre grupy społeczne sobie z nich szydzą to fakt, ale słoików jest tu tyle, że aż ciężko się połapać kto tak naprawdę jest prawdziwym warszawiakiem a kto nie (mieszkańcy Ciechanowa też mówią, że są z Warszawy a u mnie w zespole nie ma osoby urodzonej w Warszawie...) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A odpowiedź na twoje kolejne pytanie jest bardzo prosta, urodziłem się w Gdańsku, do 3 roku życia mieszkałem we Wrzeszczu, kolejne lata życia spędziłem w Sopocie na Brodwinie, w Warszawie mieszkam od 2010 roku (to już 6 lat jak ten czas zapier....). Coś się kończy coś się zaczyna.... wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do paczki, świetny pomysł z grą, ostatnio ze znajomymi przy piwku graliśmy w ticket to ride, ta pójdzie w ruch następnym razem. Piwko wypije ze smakiem może nawet już dziś wieczorem a słodycze będą w sam raz na wieczór przy serialach (o żelkach nic nie wspomniałem a haribo uwielbiam).

Na kalendarz muszę znaleźć odpowiednie miejsce, może nad biurkiem? Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki Mirku serdeczne, to moja pierwsza edycja i w kolejnej też na pewno wezmę udział :)

Polecam mireczka @Grubyarchi

#wykopoczta
źródło: comment_hti35yTxDeg1PyFqEqjl6S4vIrZcaMv8.jpg
  • 1