Wpis z mikrobloga

Obserwuje Mirko od paru lat i widzę, że kobiety mają tutaj przerąbane totalnie. Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna. Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom. Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie. Nie chce nawet podawać przykładów bo wystarczy wejść w jakikolwiek wpis żeby przeczytać że różowe się puszczają, wszystkie mają bolca na boku i ogólnie są brzydkie i #!$%@? że szkoda w ogóle z nimi wchodzić w dyskusje. Nie wiem czy to kwestia wychowania ale wydaje mi się że tak, szacunek do kobiet wynosi się z domu. Stuleju nie ważne czy masz 17 czy 27 lat z takim podejściem żadna dziewczyna nawet na Ciebie nie spojrzy bo odgórnie będzie wyczuwać Twoje #!$%@?.
#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #dziendobry
  • 270
@grzsci: Mam wejść w historię mirko i katalogować każde mizoginistyczne gówno, które zobaczę? Połowę tagów mam na czarnej liście a i tak co dzień widzę po kilka debilnych wpisów.
Dałem tylko te, które mi się rzuciły w oko.
Wejdź w tagi #logikarozowychpaskow i #anonimowemirkowyznania, masz tam dowody.
@Slonx: Trzeba katalogować, bo nie ma "dowodufffff".
Hej, pamiętasz co społeczność wykopu zrobiła z tą laską, którą się zachwycali na Reddit #
Mizoginia (nazywajmy rzeczy po imieniu) jest wszechobecna.


@zoltan87: Od kiedy mówienie brutalnej prawdy o niektórych kobietach to "mizoginia"?

Pod prawie każdym tekstem gdzie udzielają się #rozowepaski znajdzie się jakiś idiota który ma problem sam ze sobą i daje upust swoim stulejarskim zapędom.


@zoltan87: Od kiedy stuleja polega na krytyce negatywnych zachowań wielu (nie mówię, że wszystkich) kobiet?

Ciekawe czy takimi tekstami też do swoich matek rzucacie.


@zoltan87: Jeśli ich
@grzsci: @MacDada: Wam wkleiłem screen, gdzie jest mizoginia to co odpowiedzieliście? "Nic nie wnosi", "trollowanie".
Tyle o was, teraz zgrywacie obiektywnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Macie tutaj kolejny wpis, jeden z bardziej plusowanych tamtego dnia:
http://www.wykop.pl/wpis/21042935/anonimowemirkowyznania-to-uczucie-gdy-facet-za-kto/

Laska pisze, że się rozczarowała swoją sympatią, plusów 138. Odpowiedź na wpis 796:

jakbys poszla z nim na randke pewnie sama bys popuscila szpary, a tak to masz bol dupy
Wam wkleiłem screen, gdzie jest mizoginia to co odpowiedzieliście? "Nic nie wnosi", "trollowanie".

Tyle o was, teraz zgrywacie obiektywnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@El_Duderino: Colego. Pozwolę sobie zacytować Ciebie:

> Dobry zielonkowy troll. Chyba nie bierzesz takich rzeczy na poważnie?

> pewnie bierzesz ( )



Oczywiście, że nie biorę


Więc ja twierdzę, że to był troll, Ty twierdziłeś, że to był troll.
Macie tutaj kolejny wpis, jeden z bardziej plusowanych tamtego dnia:


@El_Duderino: Cały czas popełniacie ten sam błąd: bierzecie jakiś wpis, patrzycie na treść (jakąkolwiek) i zakładacie, że plusujący się z tym zgadzają.

Już udowodniłem, że nie możecie takiego wniosku wyciągać.
@MacDada: Czyli mój wpis, że nie biorę na serio takich wpisów odbierasz jako dowód na to, że potwierdziłem, że ten koleś to troll? To się nazywa sofizmat, panie manipulatorze.

Cały czas popełniacie ten sam błąd: bierzecie jakiś wpis, patrzycie na treść (jakąkolwiek) i zakładacie, że plusujący się z tym zgadzają.

Już udowodniłem, że nie możecie takiego wniosku wyciągać.


Ty jako "dowód" swojej tezy dałeś to, że ty zaplusowałeś wpis i się
@El_Duderino Przecież te dwa wpisy były już wyżej podawane. Dziewczyna dała idiotyczny wpis, to dostała identyczną odpowiedź.
Jak na razie na całą dyskusje o ogromie tego zjawiska podano
Jedną pastę
Idiotyczny wpis różowego (pewnie dlatego anonimowy)
Wpis w którym mirki zaorały autora
Jeden wyrwany z kontekstu komentarz do anonimowego wpisu
Screen który nic nie mówi.

Faktycznie masz rację, zjawisko mizogini na wykopie jest przytłaczające. Ja już kończę, masz swoje fantazje i masz
Czyli mój wpis, że nie biorę na serio takich wpisów odbierasz jako dowód na to, że potwierdziłem, że ten koleś to troll? To się nazywa sofizmat, panie manipulatorze.


@El_Duderino: Napisałeś, że to troll. Teraz twierdzisz, że mam nie ufać Twojej wypowiedzi, bo sam jesteś trollem? No może i tak… Tzn może błędnie zakładam, że piszesz to co myślisz, a nie uprawiasz ideologii bądź też trollowania samemu.

Ale tak dla pewności: jaka
Napisałeś, że to troll.


@MacDada: Nie napisałem. Pokaż mi dokładny cytat, gdzie napisałem "to jest troll". Napisałem "Zarzutka, nie zarzutka". Czyli w domyśle "troll lub nie troll". Ale widzę, że to cię przerasta.

Ale tak dla pewności: jaka jest teraz mądrość etapu, towarzyszu?


Co, #!$%@??
Bez odbioru.
Ty jako "dowód" swojej tezy dałeś to, że ty zaplusowałeś wpis i się z nim nie zgadasz i oczywiście samego siebie określasz jako wyznacznik wszystkich innych plusujących.


@El_Duderino: O nie, nie. Nigdzie nie napisałem, że „wszyscy plusujący” zrobili jak ja. Postawiłem siebie jako dowód, że nie każdy plusujący musi się zgadzać z treścią wpisu.

Bo taka byla teza. Że plusujący świadczą o poparciu. Wystarczy jeden przypadek, żeby pokazać, że taka teza
Ale skoro tak, to ja proszę o dowód, że ci, który plusowali te wpisy nie zgadzają się z nimi, ale trollują.


@El_Duderino: Nie muszę takiego dowodu dostarczać. Nie stawiam tezy, że plusujący trollują. Co najwyżej, że mogą trollować. I dostarczyłem taki dowód – swojego plusa.

Ale tym samym też obaliłem tezę, że plusy są dowodem na mizognię (czy też stulejarność) plusujących.
O nie, nie. Nigdzie nie napisałem, że „wszyscy plusujący” zrobili jak ja. Postawiłem siebie jako dowód, że nie każdy plusujący musi się zgadzać z treścią wpisu.


( ͡° ͜ʖ ͡°) A zaraz poniżej.

Ale tym samym też obaliłem tezę, że plusy są dowodem na mizognię (czy też stulejarność) plusujących.


@MacDada: Dowiodłeś jedynie, że twój plus nie był poparciem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo