Wpis z mikrobloga

@Fevx: a to oldschool. Nigdy nie grałem jednak. Graliśmy w sumie tylko w Warhammera. Ale miałem też podręcznik do "Zew Cthulhu" i próbowaliśmy ale nie szło. I raz próbowaliśmy w Cyberpunk ale też się nie udało. Grasz do dziś? Ile masz lat?
  • Odpowiedz
@Fevx: omg... 10 lat czyli zaczęliście w wieku 17? Mniej więcej jak ja... U nas się rozpadło kompletnie pod koniec liceum :( Próbowaliśmy jeszcze reuniony różne ale nic już nie wychodziło :( Zazdroszczę mocno.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: mistrzuje, ostatnio jednak znajomek objął mistrzowanie i pykam, stary wszyscy przez to przechodzimy, radze rozejrzec sie na fejsie lub innym komunikatorze czy niema klubu fanów rpg lub planszówek w mieście, na pewno będą tam też osoby co o papierowych słyszały, polecam tez granie przez neta
  • Odpowiedz
@bzykacz: nie, ja już nie wrócę :( Tu do idealnego działania niezbędna jest pewna synergia. Z obcymi ludźmi nigdy jej nie uzyskam. Taka prawda. Pielęgnuj tą znajomość mówię ci bo moim zdaniem raz utracona umiera na zawsze.
  • Odpowiedz
  • 2
@blekitny_orzel: najpierw w liceum, potem studia, teraz juz wiekszosc pracuje z mojej ekipy ale w weekend co dwa tygodnie da sie zebrac. W zeszlym roku w wakacje co tydzien i czesciej intensywnie sie gralo. Za kazdym razem i kazdy system ja prowadze, raz jeden kumpel prowadzil przez jakis czas, pozdro @StachuX :D
  • Odpowiedz
@Fevx: no to fajnie, u mnie ludzie wiecznie narzekaja, ze robie polaczenie olowiu z rdza, ale jak tylko jest przerwa i przebakuje, ze mysle nad powrotem do Neuro to wala sms i czy moga grac i kiedy zaczynami (sami nie wiedza jak bardzo sie im podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz