Wpis z mikrobloga

@Fevx: a to oldschool. Nigdy nie grałem jednak. Graliśmy w sumie tylko w Warhammera. Ale miałem też podręcznik do "Zew Cthulhu" i próbowaliśmy ale nie szło. I raz próbowaliśmy w Cyberpunk ale też się nie udało. Grasz do dziś? Ile masz lat?
@blekitny_orzel: mistrzuje, ostatnio jednak znajomek objął mistrzowanie i pykam, stary wszyscy przez to przechodzimy, radze rozejrzec sie na fejsie lub innym komunikatorze czy niema klubu fanów rpg lub planszówek w mieście, na pewno będą tam też osoby co o papierowych słyszały, polecam tez granie przez neta
@bzykacz: nie, ja już nie wrócę :( Tu do idealnego działania niezbędna jest pewna synergia. Z obcymi ludźmi nigdy jej nie uzyskam. Taka prawda. Pielęgnuj tą znajomość mówię ci bo moim zdaniem raz utracona umiera na zawsze.
@Fevx: no to fajnie, u mnie ludzie wiecznie narzekaja, ze robie polaczenie olowiu z rdza, ale jak tylko jest przerwa i przebakuje, ze mysle nad powrotem do Neuro to wala sms i czy moga grac i kiedy zaczynami (sami nie wiedza jak bardzo sie im podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) )