Wpis z mikrobloga

@Kola_Rasija: jak tak dalej pojdzie to bedziecie mieli pierwszy podwodny lotniskowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z okretami podwodnymi bym sie tez nie rozpedzal bo wasze sa glosniejsze od amerykanskich i bardzo zawodne, jedyne co wam ratuje dupe to nowoczesne torpedy, o ile faktycznie istnieja, a nawet jesli to pewnie dzialaja c-----o jak wasze rakiety i marynarze w przedziale torpedowym maja srake bo bardziej boja sie swojego
  • Odpowiedz
@Kola_Rasija: swoja droga jak tam z zaopatrzeniem ? Ser dalej uchodzi za towar luksusowy ? Twarog juz sie nie pali ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarneliscie narkomanow w Jekaterynburgu czy dalej cale miasto chodzi z------e ? Leki na AIDS dojechaly czy epidemia poza kontrolo ?
  • Odpowiedz
@Kola_Rasija: To jest wlasnie argument. Jak wy produkujecie twarog ktory sie pali to ja nie mam pytan o okrety atomowe. Poza tym co za p-------m narodem trzeba byc zeby priorytetem byla budowa maszyn zaglady a nie zywnosci ? Moze powiesz mi ze Kuzniecow tez jest niezawodny, a towarzyszace holowniki to tak naprawde kutry rakietowe ale przemalowane dla niepoznaki? Pozdrow odemnie chlopakow na Sawuszki 55 ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Kola_Rasija: Brejking Njus. - Lotnictwo FR zrzucilo pomoc humanitarna w postaci twarogu na Kijow. Miasto stoi w plomieniach, zalogi strazy jada z calego kraju by opanowac sytuacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz