Wpis z mikrobloga

  • 1
@dorotka-wu a jaki był temat poprzedniej lekcji? Nie chodziło o podstawy typu kolor/wielkość? Siostra też ostatnio miała i nie chodziło o konkretny opis (to co wpisał to niewiarygodne) ale o podstawowy opis 4 legs, blue eyes.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:
Życie jest niesprawiedliwe. Wytłumacz młodemu jak najlepiej potrafisz po co się uczy i dlaczego, przede wszystkim dla kogo - aby nie stracił ambicji do wytężonej pracy. Nie raz chciałem czymś błysnąć np. na matmie ale siedziałem blisko prymuski, więc ona zakładała, że ściągnąłem od niej :P Takie akcje odbierały mi smak życia i było ich sporo. Najlepiej powiedz mu, że jeśli chce kiedyś badać jak zachowują się ważki na
  • Odpowiedz
@spiritoo: Tylko KOPIOWANIE na bezczela i liczenie na dobrą ocenę jest słabe. Chyba, że nauczysz się kraść za dzieciaka, to w dorosłym życiu sobie "poradzisz" kradnąc licencjat/inżynierkę/magisterkę…
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:

To mi pokazała moja oburzona siostra, wiec jeżeli ona była oburzona to coś było na rzeczy

No, matka oburzona że jej dziecko dostało złą ocenę za wykonanie zadanie, (#!$%@? że je przekopiował). Takie niespotykane...
Takich zwrotów jakich używa ten gówniak to nieraz w liceum z rozszerzonym angielskim nie używają więc nic dziwnego że nauczyciel to oblał. Gdyby to przyjął to można by przyjąć że nauczyciel ma #!$%@?, tutaj plus
  • Odpowiedz
  • 0
@dorotka-wu jak dla mnie to co napisał po lewej na pewno nie zostało wymyślone przez niego: albo ktoś jemu pomagał, albo przepisał z wikipedii( ktoś podawał wyżej link i zgadzają się słowa). A inna sprawa mogła być z opisywaniem danej rzeczy, czyli podstawy a nie używanie słów których na pewno nie zapamięta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Laaq ale jeżeli chłopak się postarał i wykonał prace to czemu ma mieć niezaliczone? Jeżeli brał to z wiki to i tak musiał wiedzieć które zdania wziąć a nie całość wiec musiał jakoś sobie przetłumaczyć czyż nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@dorotka-wu wykonał pracę tylko pomyśl że on jest w podstawówce i chyba łatwiej będzie mu zapamiętać opis zwierzęcia legs/color/hair niż używanie taki słów których zapomni znaczenie za 10min (jeśli wogóle wie). Więc jak możesz to spytaj się i niech opisze Ci zwierze jego sposobem.
  • Odpowiedz
@worldmaster: Po co do kuratorium, do prezydenta od razu, albo co tam, od razu pod sąd polowy i rozstrzelać! Serio...?
@spiritoo: Właśnie przez takich narwanych rodziców oświata siedzi w kagańcu. Podziwiam Cię za umiejętność jasnowidzenia, bo ja na podstawie jednostronnej, trzy zdaniowej relacji jednej strony (cioci chłopca - sic!) nie potrafię wywnioskować, co wydarzyło się na prawdę. A może tak najpierw porozmawiać z nauczycielem, jak z człowiekiem, zamiast
  • Odpowiedz
@Ciemny_linuksowiec: Sry, nie doczytałam do końca wszystkich komentarzy. W tej sytuacji OP trochę zaburzyła rzeczywistość i za kopiuj-wklej z wiki sama dałabym laczka. Kajam się i cofam to co napisałam, choć to OP powinna się kajać za manipulację
  • Odpowiedz
To Ty nie wiesz, że nauczycielom gnębienie dzieci sprawia przyjemność? :<


Ciężko o dobrego nauczyciela, sama niewielu wspominam dobrze. Większość nauczycieli to osoby, które były gnębione w dzieciństwie albo im w życiu nie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam w rodzinie nauczycieli, ale nie utrzymujemy z
  • Odpowiedz
@nvmm: chwila moment. Czy ja gdzieś napisałam, że nic bym nie wyjaśniła? Gdyby nauczyciel zrobił tak mojemu dziecku "bo tak" i nie podał mi innej odpowiedzi, to tak poszłabym do dyrektora. Jeśli jednak po rozmowie dowiedziałabym sie przyczyny to chyba oczywiste, że nie robiłabym gownoburzy bez powodu. Tutaj wytłumaczeniem było: "bo tak" i do tego się odniosłam, szkoda, że OP zmanipulowała i nie dodała, że dzieciak zrobił kopiuj-wklej. W takiej
  • Odpowiedz
@spiritoo: Uwierz, że gdyby nauczyciel uzasadnił jakąkolwiek ocenę agrumentem "bo tak", sama poszłabym do dyrekcji. ;) No właśnie, @dorotka-wu, czy młody dostał za pierwszą wersję jakąś ocenę, czy po prostu zwrot z prośbą o poprawę?
  • Odpowiedz
@worldmaster:

LOL, typowa #logikarozowychpaskow - czego nie dosłyszy (lub nie doczyta), to sobie dopowie żeby nakręcić spiralę nieporozumień XDDD

Akurat sam ją zastosowałeś, brak rozmowy z nauczycielem dlaczego oblał plagiat dziecka a od razu mają iść 'na górę' robić aferę?
@tomek001: Nauczy się że plagiat nie popłaca.
  • Odpowiedz