Wpis z mikrobloga

Genialny wykład o możliwościach jak i odwadze, zarówno do rzeczy błahych, jak i tych grubszych. Odwadze, której przez większość życia mi po prostu brakowało i to nie chodzi tylko o wykopowego przegrywa niezagadajowicza vel stulejarza - mi po prostu brakowało odwagi do doświadczania życia na wszystkich poziomach. Nowotwór, który okazał się małym, bo tylko trzymiesięcznym prztyczkiem w nos zmienił wszystko.

Na stopie towarzyskiej odbudowałem w pół roku więcej niżbym się spodziewał, doświadczając tyle nowych bodźców, że już raczej nic tego wzrostu nie zatrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupa nowych ludzi, piwa, mega satysfakcja z zajęć #tuxtanczy. Na stopie pasji dzieje się równie dużo, jestem combosem większym niż wyglądam: leworęczny prawosławny elektronik programista, tańczący latino, reggaeton, lindy hop, grający na skrzypach, koleś po nowotworze, fanatyk marszy na orientacje - dilujcie z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muzykowanie pozostało spadkiem z okresu orkiestrowania w technikum a taniec stał się naturalnym jego uzupełnieniem.

Wiecie co jest w tym wszystkim fajnego? Kiedy człowiek uświadamia sobie, że jego wszystkie bariery siedzą w głowie, a nie fizyczności, zaczynasz odkrywać że da się tak naprawdę zrobić wszystko. Wymaga to sporej pracy nad sobą i trzeba ruszać stopniowo (o czym pisał dość sporo @thus), ale przede wszystkim do cholery, nie bać się doświadczać życia. Zasmakować każdego uczucia, zarówno tego pięknego, jak i równie zacnego liścia wyrwanego od różowego, którego próbowaliśmy poderwać ( )

#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #milionowamotywacja #motywacja
t.....4 - Genialny wykład o możliwościach jak i odwadze, zarówno do rzeczy błahych, j...
  • 27
@tux3284: Ile masz lat i czym konkretnie zajmujesz się zawodowo? I w jakim wieku postanowiłeś zmienić swoje życie? Wybacz, ale nie śledzę Twoich wypocin na mikroblogu. Mam jednak wrażenie, że coś tam kiedyś mi się obiło.
@ctyasdg: 22lvl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie jeszcze studiuje, jednak jestem w pewnym rozkroku bo choroba załatwiła mi dziekankę i bujając się na magazynie szukam czegoś bardziej branżowego, obecnie aplikuje na konstruktora elektronika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od gówniaka dłubie się w elektronice, od 2010 roku w bardziej zaawansowanej formie tworząc urządzenia oparte na mikrokontrolerach (przeważnie avr). Jak w paście o wędkarzu, całą