Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Założyłem fakowe konto na #tinder ze zdjęciem jakiegoś gorącego modela. 85% lajkow to matche. Już wiem jak się czują ładni #niebieskiepaski . Sam jestem 4/10 ale to przez to że mam sporą nadwagę około 20kg przy wzroście 177cm. I na moim oficjalnym koncie mam matcha 0,5/jedną turę lajków. Połącze zgrabnie 2 tematy, poszukuję jakiegoś Mireczka lub Mirabelkę która pomoże ułożyć mi dietę tak bym schudł chociaż te 5kg do świąt? #tfwnogf #samotnosc #odchudzanie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 43
@krystekk2: mi udalo sie 4kg w tydzien, potem juz bylo trudniej bo gdzies jest ta granica :P oczywiscie to byla ultra szybka redukcja, w miesiac 10kg (kij tam wie ile bylo w tym wody)
OP: @Iryseq proszę o kontakt na priv o ile możesz i chcesz mi pomóc.
@deida Nie 2 zdjęcia w ubraniach, jest to jakiś model z insta.
@Blaskun @krystekk2 @trudnomizasnac @yahoomlody Musze schudnąć bo przed sylwestem mam operację na przepuklinę a mam yebniętego doktora który dopiero mnie zoperuje jak zejdę poniżej 100 kg. dzisiaj byłem na 107. A jak tego nie zrobię to mnie przepiszę na późniejszy termin który mi w ogolę
@deida: 30 dziennie przez tydzień? Chyba u jakiegoś Alvaro, który lajkowałby wszystko i przy okazji mieszkał w Warszawie.
I faktycznie, potem tych kobiet jest coraz mniej, ale to chyba bardziej dlatego, że wszystkie w okolicy już się przesunęło. Przecież ile loszek może siedzieć na tinderze?
BiałkowyMorderca: 5kg do świąt może być ciężko. Nie jestem dietetykiem ale sam postanowiłem swego czasu schudnąć (wygląd + zdrowie/nadciśnienie) i mi się to udało. 25kg i nie biorę już leków.
Odstawiasz wszystkie słodycze/cukry nawet ten miód, alkohol, śmieciowe żarcie, soki/napoje gazowane, chleb, masło/margaryna, owoce.
Twoje śniadania i kolacje wyglądają tak: kupujesz/robisz mix sałatek, pomidor, rzodkiewka i ogólnie warzywa(dużo bo mało kalorii), polewasz to łyżką oliwy dodajesz ser biały/twarożek wiejski/pół mozzarelli czasem